bugün

varsa karşı çıkan aha er meydanı çıksın bakalım! bakın arkadaşlar sabahtan beri ciddi söylüyorum kahvede arkadaşlarla ülkeyi kurtardım beynim ha durdu duracak vaziyette ama artık kabul edin şunu kabul!

allah korusun tayyip baba şimdi gitse yarın türkiye batar, zaten her yer teröris siz kalkmış bi de neler söylüyorsunuz! yazıktır yahu yazık! koz çıkmadan koz çıkanın da ebesine çöğüreyim!
Kesinlikle katılıyorum. Erdoğan bu ülkenin lideridir. Başkanda olacak inşallah.
bir beyan.

"malın hası erken düşer ası"
O değilde yahu bu almanlar ikinci dünya savaşı sonrasında nasıl kendilerini topladılar bende bunu anlamıyorum.
tayyip e neredeyse peygamber gibi tapan koyun zihniyetli insanlarin sozu. ak parti olmasa bile bu ulke gelisirdi. kuresellesme sebebiyle her ulke gelismekte. siz isteseniz de istemeseniz de gelisirdi. ayrica ekonomi anlayisi sadece havaalani, kopru, yol, vb. beton dokmeye dayali bir zihniyetle de cok gelismis sayilmayiz. cok gelismis olsak ab ye bizi can atarak alirlardi. ingilterenin ab den ayrilma sebeplerinden bir tanesi de turkiyenin ab ye girecegi korkusudur.

ulkede milyonlarca insan aclik sinirinda yasiyor. bir de uzerine 3 milyon arap aldiniz. bu ulke hic olmaya asil simdi mahkum.
Türk'ün olduğu yerde devleti de vardır. Ne demek bir hiçtir?
Doğru varsayım. varken de hiçiz yokken de Diğer partilere bakacak olursak yine hiçiz. Adam gibi bir parti lideri yok memlekette.

elbette türkiye'nin geldiği pardon getirdikleri noktaya bakacak olursak, defolup gitsinler p*zevenkler efendim.
aynen öyle. ne demiş nasreddin hoca: "hiçlik en yüksek mertebedir." demek ki başlığı açan kişi de akp'nin artık gitmesi gerektiğini düşünüyor.
Bir mal beyani bu kadar ciddiye almamak lazım bastım eksiyi nalet.