bugün

akp'nin izmir belediye başkan adayı nihat zeybekçi tarafından sarf edilen sözler. http://t24.com.tr/haber/z...-ilcede-isyeri-var,762555

--- spoiler ---
bugün izmir ile ilgili şunları duymuyor değilim: "rakımıza dokunma"… eyvallah. bugün insanların özgürce içkilerini içebildiklerini ben biliyorum. ak parti'deki arkadaşlarımız bugün içkisini içebilen, namazını da kılabilen, günü geldiğinde orucunu tutabilen bir hoşgörü alanına sahiptir. türkiye'nin bir özeti gibidir ak parti. demek ki biz anlatamamışız. izmir'de bir anlatamama sorunumuz var.
--- spoiler ---

reis buna galiba "ne yap ne et izmir'i kazan" demiş.
adam baksana rakı sofrasına oturacak neredeyse.
kemalistleri çıldırtan söylemdir.
KESiNLiKLE ZEYBEKÇiYE KATILMIYORUM. SIRF KEMALiSTLERDEN OY ALMAK iÇiN PARTi GÖRÜŞÜNDEN VE iDEOLOJiNiZDEN TAViZ VERMEMELiSiNiZ. AKP Yi KINIYORUM. iŞTE NE YAZIK Ki SiYASET BÖYLE BiR ŞEY.
izmir açılımı olmuş bu.

gerçi kürtlerden oy almak için t.c. kısaltmasını kaldıran, haburdan halay çekerek gelen teröristlere lahmacun ısmarlayan bir partiden omurgasızlık görmek şaşırtıcı değil.
Sözlükte bir gerizekalı yazar vardı geçen seçim döneminde muharrem ince nin camideki bir fotoğrafı ile ilgili “ seçim zamanı allahı hatırlayan” gibi ifadeler kullanıyordu. Şimdi aynı şekilde kendisinin yorumunu merakle bekliyorum.

Şimdi bu ne oluyor acaba...

Ayrıca zeybekçi nin denizlide belediye başkanıyken yaptıklarını da hatırlıyoruz biz hiç böyle şeylere gerek yok o yüzden...
fazla kasma, k.k., izmire fırıldak tuncay ı aday yapacakmış

1 tane bile chp li sandığa gitmez. akabeden fesli bile aday

olsa kazanır, banko garanti.
Siyasal islamcıların kaşarlığı! (islamın değil).
yalan söyler , hırsızlık yapar , zalimin yanında durur vb zor iştir bu ülkede akpli olmak ağır bir onursuzluk gerektirir.
Mektebe de gider, kaçak et de keser, pompa da yapar ama bir görsen öyle güzel allah derler ki seçmeni anında etkilerler.
görsel