bugün

evet efendim...

paralel devlet yapılanmasının daha şimdiden yüce başbakanımız iktidardayken dahi yaptıkları ortada iken, onu bunu dinliyorlarmış valla annemi nasreddin hoca s.ksin 17 aralık'tan beri internette g.tten s.kiş videosu bile izleyemiyorum ulan acaba kamera mı koydular muhabbet kuşlarının karnına ordan beni mi izliyolar yoksa diye paranoya oldu. neyse yani herkesi dinliyorlar, namaz kılanları dövüyorlar, başörtülü bacılarımıza fırıldak çevirip otobüsten atıyorlar, otobüste başörtülü kardeşlerimize yer vermiyorlar daha envai çeşit şey var hele o gezici ateizm yanlısı şebnem ferah tarzı giyinen satanistçilik yapan bölücü tiplerin yaptıklarını saymıyorum bile.

hülasa dindoşlar, kardeşlerim, din elden gidecek sakın ha ak parti dışında hiçbir partiye oy vermeyin. ben geçen bir yazımda yazdım 2007 seçimini cumhuriyet yanlıları alacaklarını sanıp oyları toplayıp yakıp üstünden kürt dansı yaparak atlarken şarap içiyorlardı. ayrıca fotoğrafın linkini bulamadım hangi başlığa koymuştum hatırlamıyorum o kadar çok saldırdım ki.

size yemin edebilirim bunlar ezanı kaldıracaklar, minarelerden şebnem ferah çaldırıp arsız bela dansı yapacaklar.

uyuma müslüman, sakın kanma, uyuma!
öncelikle dini akşamlar sevgili hbbia,

nereden böyle bir fikre kapıldın bilmiyorum ama seni çok pis kandırmışlar. bu ülkede sol daha önce birkaç defa iktidara geldi ve kimse ezanı kaldırmak gibi bir fikir ortaya atmadı. cumhuriyetin ilk yıllarında aşırı milliyetçilik hisleriyle ezan türkçe okundu ve bu hatadan dönüldü. dini bütün bir arkadaş olduğunu biliyorum, seni böyle yalanlarla kandırmalarına izin verme. pideci rahmet abiye selamımı söyle.

yanlış bir söylemdir.
Yanlış söylem. Ezan ak partiyle mi geldi, ak partiyle kalksın.
Bunu düşünen Rte yi Hz Muhammed sanıyor olmalı. Oğlu Bilal i köle Bilal sanıyordur.
Doğru tespit. Yıkacaz olum camilerinizi artık namaz kılamayacaksınız bu topraklarda.

(bkz: göt kılının kudurması)
oysa ki, akp'ye oy verilirse "her cuma twitter'den bir kaç ayet sallanacak, bakara makara".
akp'ye oy verilirse "din elden gidecek !" be oğlum.