1. 1.
  ak parti ye verilen bir oy israil e bir atom bombası atmaya bedeldir başlığı 50 karakterden uzun. (18 karakter daha uzun)

  12 haziranda yapılacak seçimler israil ile türkiye arasında yapılacağından, ak parti ye verilen oyların israilli şirketleri (savunma sanayi şirketlerini) daha da fakirleştireceğinden bu seçimden ak partinin tek başına iktidar olmasını hiç ama hiç istememekteler. chp nin 40 pkk lı vekili aday olarak göstermesi ve 20 den fazla rotaryen ve masonu meclise sokma gayreti bu minvaldeki hareketlerin sebebini açıklamaktadır.

  seçim israil ile türkiye arasında olacaktır.

  bombardımana hazır mısın?

  edit: mhp nin 6 mason adayı var.
  13 -42 ... abdulhamit ll
 2. 2.
  9 vatandaşını katleden bir ülkeden özür dahi diletemeyen bir hükümet olunca nasıl olacak o iş diye derin düşüncelere dalmama sebep olan başlık. demeyim diyorum ama yapamıyorum siz koyunlar kahramanınızın israille savaştığını(!) zannederken onlar en ballı ihaleleri alıp, özelleştirmelerle memleketini ucuza kapatmaya devam etmekteler.
  8 -2 ... selim71
 3. 3.
  sonra ya bu israil niye 9 vatandaşımızı öldürdü derler. vay münafık fikrine bak zikrin ne ola ki.
  4 ... billiejean
 4. 4.
  israil mallarını almayın, coca-cola içmeyin peygambere,allaha küfür var onda gibi saçma sapan düşünceleri yaymaya çalışan zihniyetle aynıdır ve yine takipçileri olacaktır.

  (bkz: acı ama gerçek)
  ... uncle sam
 5. 5.
  ak parti iktidarı israil kadar ''iç çapulcuları'' da sinirlendirmiş olacak ki b52 lere yüklenmiş bombalara bok atıyorlar. onlar bok atacak biz oy atacağız bu böyle biline...
  -2 ... abdulhamit ll
 6. 6.
  Güldüğüm önermedir. açık denizde vurulan vatandaşlarının hakkını soramayan bir hükümet değil israil'e atom bombası atmak torpil bile atamaz.
  ... gingerbread man
 7. 7.
  kurucusu, yahudi üstün cesaret ödülü almış olan bir partiye oy vermek, nasıl oluyor da bombaya bedel oluyor dedirten, içi boş bir cümledir.
  ... sunja
 8. 8.
  (bkz: mavi marmara)
  ... shackleton
 9. 9.
  entry - nick uyumsuzluğu şöyle ki;

  2. abdülhamit kendisine filistin ve çevresini almak için başvuran yahudilere "bu topraklar kan ile alındı kan ile verilir" demiştir.

  oysa akp kamuoyu ve muhalefetteki chp ve mhp'nin yoğun baskıları olmasa mayınlı arazileri israile peşkeş çekecekti ayrıca cumhuriyet döneminde israile bu denli destek veren bir hükümet olmamıştı.
  ... hayis zayeb
 10. 10.
  akp ye 1 oy demek mayınlı arazilerin 49 yıllığına israilliler e kiralanması demektir.

  neymiş akp tekrar seçilince israil firmaları fakirleşecekmiş. vay anasını sayın seyirciler.

  ulan kullandığın şampuandan tut, aldığın elektrik ürünlerine kadar hepsinin içinde israil parmağı var. sen zannediyor musun ki dünyanın en büyük şirketlerinin israil ile ilişkisi yok. bak bakalım yönetim kadrolarına kaç tane yahudi var?

  sen çık "one minute" de ardından mayınlı arazileri israil'e kiralamaya çalış, ama neymiş efendim akp kazanırsa israil kaybedecekmiş. hadi oradan seksi.
  3 ... bugun variz yarin yokuz