bugün

dürüst olan her insanın fark edebileceği bir gerçektir.

çevreme bakıyorum, bir tane bile işsiz insan yok.insanlar mutlu, çalışıyor, üretiyor, ve kazanıyor.ak parti ekonomi vizyonu sayesinde ülke olarak büyük atılımlara imza attı.ülkeyi 100 yıl ileri götürdü.

çalışmayı sevmeyen, baba parası yemeyi seven sünepeler elbette sizin işsiz olmanıza dünya'da hiçbir ilaç çare olamaz.sizler karakter olarak işsizsiniz zaten, dünyanın en kolay işini bile sevmezsiniz siz.baba parası yer, sonra da sözlüklerde kaygılanıyorum diye fink atarsınız.

elbette en gelişmiş ülkelerde bile işsizliğin kemik bir oranı vardır.aylak vatandaşlarımızın olması ya da işine bir süre ara vermiş insanların olması gayet normaldir.

ama ak parti işsizlik denilen sorunu söküp atmıştır.

ülke gülen yüzlerle donanmıştır.
gercektir.tam bitmese de sona yaklasılmıstır.ak parti nin elinde sihirli degnek yoktur efendim.
yalandır.
nice üniversite mezunu yiğidoların işsiz gezdiği bilinen bir gerçektir.
işsizlik ve dürüstlük için tdk' nın sözlüğüne bakmanızı şiddetle tavsiye edeceğim. bu kafaya gelmek kolay olmasa gerek. ne kullanıyorsanız lütfen derhal bırakın.

dört senelik fakülte mezunuyum, iki dil biliyorum. üstelik öğretmenim. o zaman ben neden işsizim ki.
"Başlık yazarı acaba isviçre'de mi yaşıyor?" sorusunu akıllara getirir. * *
paralel evren örneği vermek istediğim ama bu düşünceyi savunan armut ların anlayamayacığını farkederek vazgeçtiğim yılansı faremsi tanım.
(ara: at yalanı)
üç yaşından beri matematik dersinden yoksun ergenlerin çekinmeden kanaat gerecekleri yagı cümlesidir. yalandır saçmadır olmayacaktır. *
bunu iddia eden hangi kafayi yasiyor cok merak ediyorum.bi sizin gibi olamadik aminakoyim lan.hayat size guzel...
tavuk vatandaşların inanabileceği yalandır.
unutulmamalı: tavuklar önlerine atılan yemi yemek için eğildiklerinde arkalarındaki yumurtadan olurlar.
tamam da 6 buçuk milyon işsiz ne olcak onu söyle bakam.

(bkz: yapma ali sami din kardeşiyiz be)
iyi de biz muz cumhuriyetindemi yaşıyoruz.
marsta istasyonda kurdular. ama seçime saklıyorlar.

(bkz: durmak yok)
(bkz: #9891838)

ekonomik açıdan yazdıklarımı okumanız yeterlidir.
sozmazlar mı adama işsizliğin bittiği bir ülkede milyonlarca insan 800 TL maaş için götünü koca yıl boyu yırtarak neden sınava giriyor.
sormazlar mı adama; işsizliğin bittiği bir ülkede yine aynı kpss sınavını aşıp kuru bir memur olmak için işsiz olan milyonu aşmış üniversite mezunu insan neden hayatlarını bu sınava bağlıyor.
sormazlar mı adama ; kimin döneminde 1300 tl lik maaşı olan devlet memurluğu en sağlam iş olarak görülmeye başladı.
sormazlar mı adama ; neden üniversite mezunu mühendisler,öğretmenler 750 TL maaşla çalışarak geçinmeye uğraşıyor.
sormazlar mı adama ; 700TL maaş'lı en yüksek risk faktörü olan 1600 derecelik çelik ocağının karşısında çalışabilmek için 3 kişilik iş kontenjanına neden 300 kişi başvuruyor.

bırakın yalanı gözümün gördüğünden ötesini peygamber olsan anlatamazsın.

edit :imla
zırvalamanın diğer adıdır.

görsel
kölelik devrini başlattıkları için otomatikman bitmiştir.

son tahlilde amk.
yine, yine ve yine ironi.(içeren başlık)

yeter lan, sözlükte ironi yasaklansın, bıktım valla.

ha, bunlar ironi değilse beni yasaklayın.
işsizliği ergenekon savası kapsamında tutuklayarak bitirmiştir.
(bkz: yandaş medya seyretmenin zararları)
(bkz: at yalanı s keyim inananı)
bir yandaş olarak:

(bkz: neden herkes sözlüklerde yazıyor)
ulan biz nerede yaşıyoruz acaba? aynı türkiye' den bahsediyoruz değil mi?
(bkz: af buyur)
bunları paraylamı tutuyorlar diye düşündüren başlıklardan biri...