bugün

(bkz: başlık açmak serbest diye başlık sıçan yazar)
kalitesizler olduğu kadar kaliteli dizilerde olmuştur, bunun akp ile ilgisini anlayamadım, ayrıca bu dizi olayları farklıdır bilmiyosanız girmeyin bile. *
gerçekten kaliteli midir sorusunu akla getirir. nede olsa tosun paşa filmini 50 dakika ya indirgeyen dönemdir. bu mudur kalite?
(bkz: kalitelileşmek)
evet o kadar "kalitelileşti" ki doğru dürüst ana dilimizi bile konuşamaz ve yazamaz olduk...
trollük yapmaya gerek yok bariz bir kalite artışı mevcut bunu yayınlanan eski programlardan görebiliriz(yine de sadece kötünün biraz daha iyileşmiş hali). fakat bunun nedeni sadece sektörün ve teknolojinin giderek gelişmesidir.
Ekonomik krizin teğet geçmediği show tv'nin günün büyük çoğunluğu doktorlar dizisini yayınlamasını, * tecavüz sahnelerinin gözümüze gözümüze sokulmasını, * hemen hemen her dizide silahların patlamasını, * evlilik ve dedikodu programlarıyla özel hayatın mahremiyetinin kalmamasını, * ana haber programlarının rayting savaşlarına dahil edilmesini * ve daha nicesini saymazsak kalitelileşti diyebiliriz tabiki..
(bkz: ADAM HAKLI BEYLER)

stv çığır açmıştır mesela. tabi lan. haberler hatta belgeseller bile sırlar dünyası tadında. rızkını arayan aslan falan.

tabi stv'den müdür tayin edince trt'ye onun belgeseller de şahaneleşti.

hatta evrimi domaltan balık haberi ve sol tarafta ki htun kahya amblemi ile takdire şayan bir hökömet temsilcisi olduğunu ispatladı.

sahi lan o balığa noldu.

bi de geçen gün ben adile naşiti izliyordum, anam kadını sansürlediler. baya baya lan adile naşiti sansürledi trt hacı.

bu ne kalite, ağlamak istedim, doldu gözlerim.

stv baz alındığında doru önermedir.
(bkz: adını feriha koydum)
(bkz: küçük sırlar)
(bkz: doktorlar)
(bkz: akasya durağı)

buram buram kalite kokuyor sözlük, sence de öyle değil mi? *
ak parti döneminde, kabızlık sorununun ortadan kalkması kadar anlamı olan başlık.
Ileri demokratik ülkemizde normal olan durumdur. Daha ne bekliyorsunuz ki. Atam 89 yıl once bugun Izmir e girerken bu durumu dusunmus muydu acaba.
Belki de sadece teknolojik ve sosyolojik gelişmenin zaman içerisinde doğurduğu bir sonuçtur ve AKP ile hiçbir alakası yoktur.