bugün

Ak parti döneminde kazanılan topraklar.

1) suriye - eşme.

Hani orada şuan bi türk bayrağı dalgalanıyor ya.
türkiye'nin kıta sahanlığında yer alan egedeki küçük türk adalarıdır.

hatta üzerlerine göz göre göre yunanlılar kilise yapıp haç takmış. daha geçen gün aşırı sağcı yunan milli savunma bakanı bu adalara çıkarma yaptı. haberlere baktım, nerdeyse hiçbiri bahsetmemişti. akp milli çıkarlarımızı gerçekten iyi savunuyor. hezimetlerimiz hiç haber yapılmıyor. meğerse 12 senedir yunanlılar o bize ait adalara gidip geliyormuş. akp ses çıkarmadığı için de artık sahiplenmişler. avrupa yargısına başvursak bile akp sessiz kaldığından o mahkemeden bir cacık çıkmayacak, türk kıta sahanlığındaki ege adaları da artık elimizden çıktı anlayacağınız. sadece ülkenin güneydoğusu değil.
Güneydoğu ! şu anda pkk kontrolünde, kimlik soruyor filan.
Eylül 2015 senesinde anlaşma masasına oturulup diyarbakırdan itibaren antep hariç güneydoğunun başkanlık sistemi dahilinde eyalet sistematiğinde kademeli toprak verilecektir. Süleyman şah namustur diye 6 ay önce bas bas bağıran tek taşını dahi vermeyiz ülke toprağının, bunlar paralellerin uydurması diyen davutoğlu, nasıl bir yalancılık nasıl bir sonunuz olacak merak ediyorum ve bunu sindiremiyorum.
16 ada. zaten ada bizim neyimize. halkın %90'ı yüzme bilmiyor amk.

(bkz: akepe dönemi işgal edilen türk adaları)