bugün

başlığı ikinci giri sahibine bırakıp kaçacak olan bir o* ç* daha değildir umarım.
görsel
ulan nereden bulup paylaşıyorsunuz şunları?
sebepsiz yere kahkaha attıran iddiadır.

ben güldüm ama acı aslında. çünkü yarın bir gün, bunu karşında çatır çatır savunacak çomarlar olacak.
tamamen safsata.
ak parti, kahramanlar çağında ak gezenler tarafından doğudiyar'dan gelip savaş başlatan ilk insanlar'dan korunmak üzere ormanın çocukları tarafından kurulmuştur. inanmayın arkadaşlar böyle uruk hailere. evet.
kendi sifatiyla yarisamayanlarin kendine yeni sifat edinme cabasidir. cok sık rastlanir. uc bes avanak disinda kimse inanamaz.
Yanlış ifadedir.
Ak Parti 571'de kuruldu deyin tam olsun.
1040'da partileşti. 1299'da devlet kurdu.
(bkz: sapkın)
Çölüne dön bedevi artığı!
bunu daha önce entrylerle anlattık muhteremler, ak parti 1453'te kuruldu, dönemin cehapelisi candarlı halil paşa (baş harflere dikkat ateyiz kardeşlerim) da muhalefet etmişti istanbula girip ne yapıcaz kardeşim diye.
Ben 1071 diye biliyorum.
Arttırıyorum. Ak partiyi dinozorlar kurdu.
(bkz: peki)
aslında 680'de başladı. ( (bkz: kerbela) (bkz: yezid)
Saçmalamayın lütfen. Kuruluşunda 9-10 tane dinozor milletvekili yokmuydu? içtüzüğü açıklaması için Konya milletvekili olan t-rexi görevlendirmeler mi? Lütfen biraz saygılı olun.
yok lan yanlıs bilgi. ak partiyi aslında akatlar kurdu taa taa m.ö 2300'lü yıllarda. akat kelimesi zamanla soylene soylene ak parti oldu. (lan ben ki akp yazan adamım banada ak parti dedirttiniz ya helal olsun size)
aynen surlara ak parti bayrağını da bülent arınç çekti. cehapeliler altı ok attı vuruldu arınç.