bugün

uçankuş isimli sitede:

"Ajdar ekranlardan uzaklaştı ama başı beladan kurtulmuyor. Daha önce Alihan'ın kameralar önünde tokatladığı Ajdar'ı oturduğu semtte beş kişi tekme tokat dövdü.

Sokak ortasında yaşandığı iddia edilen tartışma sonrası saldırıya uğrayan Ajdar fena halde dayak yedi!..

Beş kişinin linç girişiminde bulunduğu Ajdar olayın hemen ardından Kadıköy'deki özel bir hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Ajdar'ın perişan olan ailesi gazetecileri hastaneye aldırmıyor.

Ajdar halen hastanede tedavi görüyor."

olarak boy göstermiş haberdir. Güvenilirliğine kefil olamıyoruz.
(bkz: ajdar anıka linç girişimi zirvesi)
ajdar'a yapilan ikinci giri$imdir.

ayrica (bkz: allahin hakki uctur)
(bkz: her türlü fasizm)
Solcuya ters ters bakıldığında bunlar faşist deyip ağlamak zavallı hasta biri dayak yeyince bide ben atsaydım demek ilginçmiş be.
kanal 1 de aşşağıda flaş flaş flaş şeklinde geçen hadise. ayrıca hastanelik olduğu söylenmektedir ajdar ın.sanırım gece haberlerinde yayınlanacak.*
(bkz: ajdar ın naneyi yemesi)
Farzdır!
önce şunu söylim, kavganın nedenini bilmiyorum. ammma;

bir insan ajdar da olsa, anik de olsa, hıncal da olsa, uluç da olsa 5'e 1 dövüşe maruz kalmamalıdır.

(bkz: teker teker gelin ulan)

o yüzden sevinmediğim haberdir. sevinenin insanlığından da şüphe etmek gerekmektedir.
(bkz: yazık be)
(bkz: grup yapılmış grup)
ne yazık ki ilk değildi ve son da olmayacak.. korkma ajdar.. üzülme ajdar.. umarım sana kalkan ellere misliyle karşılık verilir.. arkandayız.. onune geçmek gibi bir niyatimiz yok.. arkandan memnunuz..