bugün

erkeğin niyeti ciddiyken, elini tutup tutmamakta bile kararsızken, kızın 'arkadaşlarının filan boş evi yok mu' diye çocUğu dumur etmesidir. eve atmanın mutluluğu mu, hayal kırıklığının hödüklüğü mü, karıştırır insan.
iç çeker insan evladı.
o an öyle bi tiksinirsiniz ki.
(bkz: olsa da yesek)*
kaşar sanılan hatunların, aile kızı veya kadını çıkmasının büyük ihtimal olduğunu hatırlatır.
er kişinin niyeti ciddi değilse yemede yanında yat bir durumdur.

(bkz: ironi lan bu)
(bkz: sen ikincisin)
(bkz: kasara da puan verilmez)
(bkz: bey bana sen aile kızı diye verdin ama kaşar çıktı)
seni böyle tanımamıştım bakışının atıldığı andır.*
durum biraz karışık duyguları beraberinde getirmekle beraber erkeksi hormonlar için besleyici erkek ruhu için acı veren durumdur. herkesin olduğu gibi görünmesi daha iyidir.
kategorize etmenin dayanılmaz hafifliğinden muzdarip sözlük yazarlarının bir tespiti dahadır.
sıradan bir durumdur. Yadırganmamalıdır. Cinselliğini özgürce yaşayan kız modeli bu başlıkta tezahür etmiştir. Allah tamamına erdirsindir. Amin.
cem i cümleniz bakınca anlıyorsunu değil mi bir kızın içinden geçenleri.
öyle ya kız mini giydiyse, başı açıksa, erkeklerle gülerek konusuyorsa vs vs ise kaşar.

insan sarrafı olan sen nasıl olduda bunu anlayamadın şaştım...
tamamen çağdışı bir düşüncedir, bu yüzden sevgilisinden ayrılan yada ondan tiksinen bünye aslında skor tutulsa büyük ihtimalle ondan daha fazla ilişki yaşamıştır ama hep görmezden gelinir, kaldı ki kadınlarımızın da bunu kabullenmiş gibi davranmaları ayrıca ironiktir, "ben bakire değilim" diyen bir sevgiliye önemli değil diye cevap verilmesi onu önemsemediğiniz gibi düşünmesine, önemli derseniz de ona değer vermediğiniz anlamında anlamasına sebep olur ki bu ayrıca sinir bozucudur.

sevgilinizin kaşar olmasına daha özet anlaşılır anlatımda bakarsak, hayatında siz varken pek çok kişiyi de idare etmesi anlamına geliyorsa o zaman o sevgiliden şiddetle sakınılmalıdır ki bu durumda başlık tamamen haklıdır.
(bkz: vurun kahpeye)