bugün

Amk yobazı.
bu seferde istanbul adliyesi önünde dayak yemiş bu fesli sakallı tip. polis bariyerinden atlayınca "gelin lan!" diye bağırıyor bir de... basın özgürlüğü diye bağırıyor da senin zihniyetine sıfır tolerans! bir de sürekli küfürler ediyor utanmaz!

https://twitter.com/oencu...status/912295204136407041

(bkz: bülent yapraklıoğlu)
Provoke edeyim derken ebesininkini görmesi durumu.

Bunun gibi yobazlar provokasyon yapıyorsa laf anlatmayacaksın, tokatlayacaksın. Laftan anlasa provoke etmez Zaten.
sağlam dövselermiş salatalığı.
polisin tarafına atlayınca erkekleşen bir şebek izlediniz az önce.
Yaradan sormaz mı reis öyle kaçılır mı? Hahaha evet.
pezevenk, yavşak sözcükleri düşmedi müslüman abimizin dilinden. abi önce kendini şaap sonra insanlara akıl dağıt olur mu? senin ne işin var orada? provokatör müsün?
o beyoğlunda öyle tiplere bulaşıyor ki, bir gün kestaneyi çizip eline verecekler.
şaşırmadım adam her taşın altından çıkıyor .
o değilde adamın içinde çelik yelek var ve kimsenin giremeyeceği polis bariyerinin ardına geçiyor ve polise sığınmıyor ordan saldırmaya devam ediyor. nasıl oluyor bu iş?

ayrıca bu adam sunucu falan değil bir casting şirketinde kaydı var isteyen internette bulabilir zira adamın özel yeteneği "yüzme" olarak geçiyor.
Basın özgürlüğü böyle olmaz diye bağırıyor ordan bi kızda. Nasıl olur kuzucum, herşey işinize nasıl gelirse öyle olur dimi?
kim vurduysa elleri dert görmesin.
Ne bekliyordunuz ki insanları dinlemeden bas bas bağırıp provoke eden bir adam alkış almayacaktır heralde.
orada üstüne saldıran 2 kişi var, ben 5-10 kişi göremiyorum.
muhabir olmak başka troll olmak başka bir olaydır. akabinde bu basına atılan dayak değil, bildiğin aptala verilen zopadır. Sen insanlarla dalga geçersen böyle öperler.