bugün

anayasa mahkemesi tarafından kapatılan dtp partisinin başkanı ahmet türk ve milletvekili aysel tugluk hakkında 5 yıl boyunca siyaset yasağı kararı alınmıştır.

(bkz: nooolduuuu nooolduuuuu aq)
(bkz: orgazmdan daha keyifli anlar)
(bkz: cukk sesini adalardan duymuslar haber geldi)

edit : eksileyenleri özel mesajdan şiki şiki baba yapmaya davet ediyorum.buyrun bekliyorum.*
(bkz: emine ayna)
mahkemeye bakan hakim kararı açıklarken gazetecilere üçlü çektirmiştir.

ooooooooo oley oley oley!
o değil de emine ayna ya niye bir şey yapılmadı. dtp nin şahin kanadına dokunulmazken azcık daha ılımlı olanlar ceza aldı. bekleyip göreceğiz.
ahmet'in niye miki tuttuğunu anlamadım ben. adam bu 5 yılı izmir'deki villasının balkonunda martini içerek geçirebilir.
(bkz: dağlara gel dağlara)
hak ettiklerini bulmuş sözüm ona siyasetçi eşşşbaşkanlar...
anayasa mahkemesi başkanı haşim kılıç'ın dtp'nin kapatılmasına ilişkin anasaya mahkemesi kararı açıklamasıdır. parti kapandıktan sonra terörist eylemlerin odağı haline gelen parti içinde bulunanların ceza almasının doğal sonucu olan karardır. vatanımıza milletimize hayırlı olsun
(bkz: o şimdi dağda)
Aynısının AKP ye verilmesini istediğim bir olay
ertem şener söyleyecek olursa ;

" güle güle ahmet güle güle aysel, evet sayın seyirciler ne diyelim darısı diğerlerinin başına. "

yayın sonrası açık kalan mikrofon konuşması ;

" abi gördün mü ahmet ile aysel e nasıl koydular. "
az bile gelir,5 yıl olmaz,tamamiyle men edilmeleri şarttır.
emine ayna ve sabahat tuncel adlı kürtlere niye bir şey yapılmadı diye sormamıza neden olan anayasa mahkemesi kararıdır.