bugün

fatih/istanbul'da yer alan yeni egitim kadrosu ile fatihin en iyi okulllarindan birisi olmayi basarmistir. yeni acilan teknoloji labaratuari fizik kimya ve biyoloji labaratuarlarini tamamlamistir. yakinda ise kapali spor salonuda tamamlanacaktir *
ülkücüyüm hesabına sağda solda sürüler halinde dolaşan beyinsizlerin çokça bulunduğu lisedir. geçenlerde kardeşini okuldan almaya gelmiş diyarbakırlı bir kişiyi kalbinden bıçaklayıp öldürmüşlerdir.
(bkz: bunu yapan orospu çocuğu bile olamaz)
4 senelik egitim macerasinin ardindan bu sene mezun oldugum lise. Okul eskilerin aksine tam bir disiplin abidesidir. Diger okullarda disipline gitmek icin gerekli olup olmadigi tartisilan bir konu burada okuldan atilmak icin cogu zaman yeterlidir. Fatih ve cevresindeki en iyi okullardan biridir.
bu sene gelen müdür şeyhmus gezici sayesinde okul yine eski haline dönmeye başlamış, halit akçayın olduğu dönemden eser kalmamıştır. tez zamanda müdürün değişmesi gereken lise.
Klasik, ders doğru düzgün anlatılmaz sınavda çakılır. Hocaları kafadır sıkıntı, hoca aklı başında değilse, yok. Ki bunlar nasıl hoca olmuş üniversiteyi bitirmiş tek tük kaçıklar var. Beş parasız insanlar sanki çok zenginmiş gibi ortalıklarda gezinip podyum-daymış gibi ortalıklarda manken gibi gezinir. Pislikten uzak durun!. Okulu ilk başlarda hapishanedemiyim acaba? düşüncesine kapılabilirsiniz. Henüz kimsenin bunu dile getirdiğini duymadım. Bunlarla beraber hala gitmek istiyorsanız tabi gidin derim! Zaten gidip o okulu sevmeyeni görmedim, duymadım, hatırlamıyorum!.
4 yılda hiçbir faydasını görmediğim lisem. oradan çıkan insanların anca %2'si çok çok iyi yerlere gelebilir. bu yıl itibariyle anadolu olmuş ama ne fayda?