ortak yönleri anlaşılamamış kişi için ağlayan rte dir.

rte dindar bir kişilik olarak serbest piyasa ekonomisine inanan bir kişi.

ahmet kaya ise komünist bir kişi olarak komünist ateist hatta laik bir sisteme inanan kişi ve aynı zaman da leninist olan biridir .

o leninki biz kuranı bok çukuruna atarız diyen kişidir.

o komünistlerki yüce peygambere sübyancı cinsel sapık demiş ve tebliğ ettiği diniyle toplumları köleleştirmekle suçlamıştır.

hatta rte ağlarken kameralar yakın çekimde gözyaşlarını akarken çekmiştir. sormak lazımdır.

bu bir roportajmıdır yada 70 lerin ayşecik sezercik filmimi dir. ?
kürt kesiminin oyunu toplamaya çalışan dengesiz insandır. rte diye bir isim olmayacağı için bu entry de sorun teşkil etmez heralde. *
25-30 yıl önce kocasını kaybetmiş ve yokluğunu halan daha içinden atmamış histerik kadınlar gibi ağlama hastalığı akp'lilerin genel özelliği olduğundan bu "son ağlayış" da pek şaşırtmamıştır. bakmayın siz ağlar o öyle, ağlar ağlar susar!

(bkz: bülent arınç)
(bkz: ülkücüler için ağlayan rte)
(bkz: biz onun ağlamasını çok iyi biliriz)
ağlamayı alışkanlık haline getirmiş başbakan. bu kez en büyük destekçisi bülent arınç tan mahrum ağladı.
küçük emrahın telif davası açabileceği davranıştır.

http://4.bp.blogspot.com/...RTE+a%C4%9Fl%C4%B1yor.jpg
görsel
akşam izledim de o güne ait videoyu gösterdikten sonra sunucu 'aradan 10 yıl değilde 30 yıl geçmiş gibi görünüyorsunuz çok mu yordunuz kendinizi' diye sordu hemen ardından gözleri doldu recep beyin, güzel oturttu lafı sunucu helal olsun. özetle ahmet kayaya değil kendi haline ağlamıştır beyfendi. * *
rte nin oy uğruna daha hangi insanları, hangi olayları sömüreceğini merak ettiren hareketidir.
kırk gündür geziyor bütün türkiye'yi, tv programlarına katılıyor, ulusa sesleniyor, evinde uyumuyor, çok yorgun. ben de çok yorulduğumda sinirlerim bozuluyor, sinirlerim bozulunca da ağlıyorum.
gerçekten çok komik görüntü ve olaydır bence.
hatta seyrederken hep bir ağızdan ağla ağla ağla diye tempo bile tutmuştuk.
işte insanın koltuk için neler yapabileceğinin örneğidir.
mehmetçiklere kumpas ve pusu kurulurken, pkk ve pyd'lilerle "megri megri" söylemiştir.

https://encrypted-tbn0.gs...fJieJs6uH0gwihDPMVFBBgMZs
pkk'lılar ile dolmabahçe'de diz dize gelmiş, boyun eğmiştir.