bugün

artık can sıkan bi gerçektir....başlicam ahmet kaya'sına da....lan tamam zaman zaman bende dinlerim damar şarkılarından bazıları....alanında en iyilerdendir sanat olarak...

ama binlerce şehidin verildiği bi dönemde kalktı provakasyon yaptı ve tepki gördü....çatal filan attılar...arbade çıktı...kadir inanır, ahmet kaya'ya siper oldu tek tabanca olarak...daha ne uzatıyonuz bu meseleyi mk? adam öldü gitti diye acıtasyonun dibine vurmanın anlamı yokki....

adamı orda öldürmedilerki sonuçta...adam gitti yurtdışında ve orda öldü...acısından filan da ölmedi...ahmet kaya gibi adamlar acılarını şarkı yapıp ondan para kazanan adamlar....ahmet kaya aşırı kilodan, alkolizmden ve sigaradan ötürü öldü....tamam genç yaşta gitti....allah rahmet eylesin ama daha uzatmayın şu acıtasyonu mk...
sikik siyasetçilerin gebermiş bir sikik için yaptığıdır.
Erdoğan neyse de Kılıçdaroğlu'na ne oldu anlamıyorum. Erdoğan'nın bir okul müdürüi Ahmet Kaya dinlemeyi yasaklarken onun da samimiyetine inanmıyorum. içimdeki Ahmet Kaya sevgisinden ağzımı bozmuyorum.
Serdar ortaç ahmet kaya ya çatal fırlattığı gün Türkiyede kahraman olmuştu. Bütün tv kanalları gazeteler serdar ortaç ın hayatını sayfa sayfa yazmıştı. Milliyetçiliğini ballandıra ballandıra anlattılar. Niye?
Çünkü o zaman haber değeri olan genel kesimlerce kabul edilen görüş oydu. Çatışmaların en yoğun yaşandığı dönemdi.
Şimdi ahmet kaya ajitasyonu. Niye ?
Çünkü en az yüzde 50 izlenme okunma oranı var. Çözüm süreci adıyla yürütülen bi siyaset var.
Yani iktidar neyse medyada onun türküsünü okuyor.
Serdar ortaç o gün kahramandı. Şimdi kafatasçı.
Serdar ortaç ın dediği gibi: Binlerce dansöz var..