bugün

pala bıyık bir abimizin sitemidir.

görsel
ibne söylemidir.
paravan evlilik baskısına karşı çıkan gay söylemi.

abide de hiç gay tipi yok ama bu işler tipe bakmıyor işte. *
Gaylik değil beylik soylemidir. Dürüstlük soylemidir.
rezilliktir, hastalıktır.

edit: hassas dostlar tarafından uzun bir süre eksi ye tabi tutulmuştur iş bu entry. ancak şu ki eksileyen dostlar kazara eşcinsel muamelesi göre veya suçlansa ortalığı birbirine katarlar. bunun adı iki yüzlülüktür. ayrıca rezilliktir, hastalıktır.
Utanmazliktir. Az edep yahu.
ayteni bana ayyarla ahmet senin olsun - lezbiyen ata sözü.
Adam hakli.sonra disaridan bakinca evli mutlu ama aile icinde cinsel hayatin cok dusuk oldugu sorunlu bi evlilik ortaya cikar.gostermelik bir iliski olur.eger ayten seviyorsa bide daha da buyuk bir sorun.
Bu insanlar ne zamandir kultur baskisiyla ne zorluklar cekmekte.artik sesleri cikiyor.umarım yakin da yasal haklarini da alirlar.
Ahmet seni sevecek mi asıl muhim olan o, denilmesi gerekir.
görsel

dünkü lgbt yürüyüşünden akıllarda kalandır.
Amcanın kamyoncu olduguna delalettir.

Çukün düser insallah.
ayteni bana ayarla ahmet senin olsun- lezbiyen atasözü.
(bkz: ahmet i seviyorum ayten le neden evleneyim)
okuması yazması olmadığını dilediğim ve bir şekilde elinde tutuşturulan pankartı taşıdığını düşündüğüm yurdum insandır. aksi ihtimalde herşeyi bilerek ve isteyerek yaptığı düşünüldüğünde öz güvenininden dolayı kendisini tebrik ediyorum, zira görünüşüne bakıldığında eşi dostu akrabaları ve komşuları tarafından dahi dışlanmaya adaylığını konmuş insandir.
(bkz: üçümüze birden yükleniyorlar)
kadının mini eteğine gelince hebele gübele abime gelince adam haklı .
hay sizin çifte standartınıza tüküreyim.
ahmet'i sevmesine rağmen ayten ile evlendirilmeye çalışan kişinin söylemidir. yazıktır, günahtır.
pankartlı emmi bıyıkı, ahmet bıyıklı şimdi bunlar birbirini seviyo. töbe estafurullah...

allah bilir bunların ayten bile bıyıklıdır.

sitem edilesi bir sitem...
3umuzede nie yazik olsun ?
Tipinden utan bari amca dedirtir. Yolda görsek adam sanırız.
Haklı bir dayının kendinden hiç beklenmeyecek derecedeki çıkışı.

görsel
Üçümüze de yazık değil mi? *