bugün

hayırlı tatlılar arkadaşlar...

ulu liderimiz recep tayyip erdoğan'dan devraldığı ak parti sancağını yüzündeki ilahi nur ve yüreğindeki tarif edilemez iman gücüyle ''takkelerin gücü adına!'' şeklinde haykırıp yeri göğü inlettikten sonra göndere çekerek rahmani duygularımızı kabartan, küçük çocukların sırf onun gibi gözlük takabilmek için miting yaptığı sırada televizyonun dibine girerek gözlerini bozdukları, balkanlardan gelen soğuk hava dalgalarında rahmetli azer bülbül misali titreyerek hopladığımız dönemlerde o teletubbies'teki güneş çocuğu andıran içten gülümsemesiyle içimizi ısıtan, kendine has karizması ve tam bir minnoş olmasıyla genç kızların türbanını başından alan başbakanımız ahmet davutoğlu'nun böyle elma şekeri, pamuk şeker gibi off yha çok ama çok tatlı olmasıdır...

yani kusura bakmayın da devlet bahçeli'yi falan görüyorum televizyonda suratı resmen sirke satıyor böyle takkem bahçesine kaçsa keser valla, kılıçdaroğlu desek maskesini takıp etrafta dolaşsam mahallemdeki hamile bacılarımın düşük ya da ateist doğurma riski var, ee demirtaş'a şöyle bi alıcı gözle bakmaya çalışıyorum da sigara paketinin üstüne fotoğrafını koysalar millet sigarayı bırakır akoyim. bir de başbakanımıza bakıyorum, böyle yanaklarını mıncırasım dizime yatırıp takkesini öpücüklere boğasım geliyor; ne kadar da bebiş bi adam yhaa...

öyle kime vericem bu seçimde diye kara kara düşünmeyin boşuna, eğer nankör ya da ateist değilseniz gelin ahmet davutoğlu'na verin siz de benim gibi arkadaşlar. vermezseniz de vermeyin yani çok da t.kkmizdeydi afedersiniz...

eski hükümetlere baktım
daldım bir cigara yaktım
takkene bir mermi çaktım
vermezsen verme!

görsel
(bkz: bıcır bıcır)
(bkz: bahaneleri alayım)
(bkz: tövbe Estağfurullah)
(bkz: hassiktir)
sen ahmet'e vereceksin belli oldu, destan yazmana gerek yok.
(bkz: ıstır beni ahmet im)
https://pbs.twimg.com/med...CFlzPxLWAAAcwqJ.jpg:small
Etuu başlık açınca okumasam bile gulesim geliyor.
(bkz: Bıcır bıcır)
cırcır olmuş bir kedi yavrusu kadar tatlıdır.
Istırın o zaman. Yalayın bi' de...
Kucağındaki bebekten daha sevimli olması durumudur. Sevmem keratayı ama sevimli.