bugün

görsel

Ahmet Davutoğlu, katıldığı programda başbakanlık döneminde yaşananlar ve faili meçhul cinayetler hakkında açıklama yaptı.

Dinleme iddiasını reddeden Davutoğlu, "Ellerinde bir kanıt varsa göstersinler. Soylu, kendi genel başkanını görevden almak için bir kumpasın içinde olduğunu kabul etti. Buradaki mesaj AK Parti’ye, Erdoğan’a. Siyaset ile mafya arasındaki bağları koparmak için yasa getirecektim. Artık itiraf ediyorum, Binali Yıldırım, Süleyman Soylu ve Berat Albayrak, o dönem Cumhurbaşkanı’nın koordinasyonuyla bana kumpas kurdular. O kumpasın hesabını verecekler. Ve ben yalnız bırakıldım. Süleyman Soylu faili meçhul yoktur diyor. Van'da helikopterden vatandaş atıldı. Soylu, terörle mücadeleyi Kürt vatandaşlarımızın kalbini kırarak devam ettirdi."

https://www.gercekgundem....adi-artik-itiraf-ediyorum
haziran-kasım 2015 arasında neler yaşandı neler..
Bombalar patladı suikastler gerçekleşti güneydoğuda ilan edilmemiş iç savaş yaşandı onlarca insan öldü hepside iktidar olsunlar diye ancak bunları yeni anlatıyorlar bugüne kadar neredeydin diye sorulması gerek.
Lafa bak lafa, van'da helikopterden vatandaş atıldı diyor.

Terörist diyemiyor, militan diyemiyor. Oç militanları bir de hapise alıp besleyecek miydik, yada pişmanlıktan faydalandırıp serbest mi bırakacaktık.

Vatanıma bayrağıma kim saldırı yaparsa parçalamak bu devletin görevidir.
böyle eski hükümetçiler ile hükümetçiler birbirlerine girince aklıma nedense hep "soğan ekmek yiyin ete para vermeyin" şeklindeki söz gelmektedir.

ah davutoğlan ahhh. bunları zamanında söyleyecektin ki kıymeti olacaktı. zaten bildiğimiz şeyleri ilk defa duyuyormuşuz gibi önümüze koymayın hiç gerek yok. eski seçmenini sen bizden çok daha iyi tanıyorsun. o suçlama yaptığın kişiler ve başlarındaki şahıs canlı yayında banka soyarken yakalansalar veya sebepsiz yere adam öldürseler bu seçmen "yaaa kesin bir bildikleri vardır hem ona vermeyecez de kime verecez alternatif yok cağnımmmm" diye gene gider onlara oy atar. cehalet ile savaşmanın tek yolu cahile gereken şeyi anlayacağı şekilde anlatmaktır. sen istediğin kadar kendini parala hükümetin içerisinde iken itiraf etmedin ya bu saatten sonra seni de fetöcü ilan eder işin içinden çıkarlar..
Korkak, çaresiz bir siyasinin açıklamalarıdır. Tüm bildiklerini açıklamak yerine, cesaret buldukça açıklayan siyasetçinin daha ne sakladıkları vardır?
Allah Allah bu adam vasıfsız kukla değil miydi aynı kanala göre birkaç sene önce?