bugün

yeni yeni türeyen tiplerin abartılı cinsel ve ahlaksız eylemleri neticesinde baş gösteren durumdur. not: şu an karşımda iki çift yiyişmekte.
(bkz: algıda seçicilik)
üniversiteler ahlaksızlık yuvası değildir. üniversiteleri bu hale getirenler ahlaksız insanlardır.
biraz daha çağdaş, hoşgörülü ortamlar olduğu için üniversitelere yapıştırılıyor bu yafta. sonuç olarak aslında üniversiteler o kadar da kötü yerler değil, insanımız biraz algıda seçici gibi.
Denetim şart olandır. Evet.
kedi-ciğer meselesi.

(bkz: mundar)
islam toplumları bu kafadadır.

üniversitenin ürettiği bilimle ilgilenmezler zaten kafa bu da değildir.

acaba bakire kız kaldı mı?

ünide nerede sikişiyorlar?

bunlarla ilgilenir.

ortadoğu da böyle, vahşet gram dikkat çekmez ama fatmaya bir şey girdimi bütün ortadoğu meraklanır acaba ne oldu diye.

bu kafa halen daha aşırı etkindir.
allahlılık yuvası olarak arabistanla ölesiye kapışır.
Müslümanların beyni ancak ahlaksızlığa çalıştığı için her şeyden bir ahlaksızlık çıkarmayı iyi bilirlerdir.
nasıl saçmalanır ders1:aptalca başlıklar açın ve milletin antipatisini kazanın.Bak şimdi her yerde her türlü pislik vardır sen nasıl görmek istersen öyle görürsün güzel kardeşim o yüzden sanırım sorun sende.En büyük ahlaksız sensin.
kobay fareden hiçbir farkı olmayan insan söylemi...

büyük bi kesim var kafası sadece tek bir konuya basıyor (bastığı da şüpheli ) ondan başka bi konuyla ilgilenmek algılarını zorluyor falan.
ilim irfan yuvası olması gereken üniversiteler, liyakata değil biata göre atanan bilgisiz, cahil ve yalaka sözde öğretim görevlileri tarafından ahlaksızlık yuvasına evrilmektedirler. gerçek öğretim görevlileri bundan müstesnadır.

ahlaksızlık deyince akıllarına "yiyişmek"ten başka bir şey gelmeyenler bu akademik ahlaksızlığı görmezler.