bugün

götünü ahlaklı şekilde siktiren eşcinseldir.
ahlak tanımının ne olduğuyla alakalı bir durumdur.

bir insan eşcinselken aynı zamanda; yalan söylemeyen, hırsızlık yapmayan, insanların hakkını gaspetmeyen ve saygılı olabilir.

bu da onu bittabi ahlaklı yapar.
Tanim: kendini nasıl tanımlıyorsa tanimlasin irzini korumayan kişi ahlaksizdir.
ahlak cinsel kimliğinle değil insanlığınla bağlantılıdır. Gayet ahlaklı gay ve lezbiyen arkadaşlarım da var. Hiç rahatsızlık duymadan yanlarında oturabilirsiniz. insanların gözünde bu kadar kötü görünmelerinin nedeni Kerimcan gbibi şımarıkların ünlenmesi. Eşcinsellik ayrı bir şey kuçkalık ayrı bir şey.
sorsan ' ahlak ne ayol ? ' diyecektir. ahahaha.
elbette bir heteroseksüelin de bir homoseksüelin de tanımadığı veya rızası olmadığı birine cinsel ilişki teklif etmesi ahlaksızlıktır. Ama bu o kişinin ahlaksızlığıdır. Bir kişinin ahlaksızlığı nasıl ki bütün herkese genellenemezse bu eşcinseller için de geçerlidir.
Greawraimcalhawi icin soyleyebilirdim bunu. ateistti, gay falandi ama nice ahlakliyim diyenden ahlakli nice din biliyorum diyenden daha iyi bilen bi cocuktu.
Ozledim.
Aklıma gezi parkı eylemleri sırasında tanıştığım yusuf geldi.
Bi arkadaşımın arkadaşı kendisi. Oturdu House'da masamıza. Gülüyoruz, konuşuyoruz sistemi eleştiriyoruz hooop ordan konu mangoda indirime geliyor falan derken muhabbet bi anda karşı masamızda oturan çocuğun kime baktigina geldi.
Yusuf "ben bakmam benim sevgilim var o kadar da orospu değilim" dedi. Ahlaklı eşcinsel benim için Yusuftur. Yusuf ahlaksız değildir. Yusuf escinseldir, azıcık orospu olabilir ama "o kadar da" değildir.
Büyük abdest ne kadar temiz ve hıjyenıkse eşcinsel de o derece ahlaklıdır.

Eşcinselliği topluma temiz gösterebilmek için daha çok yanınıza yoldaş bulmanız gerekecek.