bugün

"Referandum eşit koşullar altında gerçekleşmemiştir, sayım sürecindeki değişiklikler sorunludur" şeklindeki ön rapordur. amerika'nın da yorum yapmak için agit raporunu bekleyeceğini söylemesi önemlidir. agit asıl raporu doğrultusunda meydana gelecek bir uluslararası kamuoyu baskısı, referandumun tekrarlanmasını sağlayabilecek tek şeydir.
eyy agit sen kimsin! denilerek kınanmış, mitinglerde şikayet edilmiş, yuhalanmış rapordur. araya batı taraflı, bizi kıskanıyor lafları da serpiştirildi mi mesele kapanmıştır.*
göte göt demiş rapordur. ulan elin adamından demokrasi dersi öğrenmekte koyuyor be adama.
sözlüğe sürekli yazdığımız şeylerin bir araya getirilmiş hali gibi duran rapordur. he biz buraya yazıyoruz eksiliyorlar küfür ve hakaret ediyorlar. bazı kendini bilmez densizler de "neden sürekli siyaset konuşuyorsunuz" diye zırlıyorlar salya sümük..

ortada bu kadar ahlaksızlık varken bu kadar alenen aptal yerine konulurken susalım istiyor bazıları. bilemiyorlar ki kendi iğrenç iç dünyalarında yaşadıkları şeyleri her insanın midesi kaldırmıyor.. bir halk oylaması yapılıyor ve altından bin bir çapan oğlu çıkıyor görüyorsun bunları. susman için ahlaksız olman lazım bu sadece siyaset değil ki hayatımızı etkileyen bir şey. ancak bu tuhaf tipler konuşanlara kızıyor ama bu ahlaksızlıkları yapanlara ses çıkartmıyor..
üyesi olduğumuz güvenlik ve işbirliği teşkilatının görevini layığınca yapmasıdır.

herkesin görüp bildiğini rapor haline getirmiştir.
(bkz: ey agit sen kimsin ya)

Edit: oha lan bakınız doluymuş gerçekten söylemiş hahahaha.
hükümet çıksın, bunların hepsi yalandır, iftiradır desin ve bir bir iftira olduğunu ispatlasındır.

aksi taktirde, buradaki bir madde bile affedilir bir şey değil.

müslümansan, allahın adını kullanıyorsan bunları açıklamak zorundasın. yoksa firavun bile yanında melaike kalır!
Taraflı bir anket grubunun vasat raporu.
Fazla söylenecek bir şey yok.
Hmm anlıyorum.

Agit dediyse dogrudur dhhsksbsjsk.
zikerim yapacağınız işi ha; diyen avrupalıların son uğraşıdır. yazık lan bunlarada o kadar çalış o kadar para aktar muhaliflere ama elde var yine sıfır.
(bkz: agit in raporuna erdoğanın gülünç yorumu)
Hayır propagandası yeterli değil, tvler objektif değil ama PKK sevici, hayırcı bi elemanın yazdığı rapor objektif öyle mi? Gidin beyin taktırın amk kendinize.
"hayır" bu raporun hepsi yalan! Biz demokratik bir ülkeyiz. Nereden çıkarıyorlar böyle şeyleri.
Mesela ben oyumu "hayır" olarak kullandım. hayır derken kendimi en özgür hissettiğim yer de o minicik oy kullandığım kabindi. Propaganda süreci de oldukça verimli geçti.

Yakın akrabalarım ve yurt dışındaki çok vatansever gurbetçi sülalem "evet" diye ortalığı inletip "hayır" diyenleri terörist ilan ederlerken ben de içimden özgürçe "hayır" diyebiliyordum. Televizyon ekranlarında iki reklamdan biri bakanlık icraatlarını haykırıp kanalları bizim milyonlarımızla beslerlerken ben içimden bu yanlışları haykırıp uçurulan milyonlarca liramızın hesabını sorabiliyordum.

eyyyy agit, sen bunları bizimkinin külahına anlat, külahına!
Bu batı uşakları nedense m. Kemal i göklere çıkarırken Erdoğan ı yere sokuyorlar.

Lan m. Kemal sizleri denize dökmemişmiydi, nedir bu hayranlık?

Erdoğan orta doğu prejesi eşbaşkanı değilmiydi, neden savaş açıyorsunuz?

28 şubat darbesin de nerdeydiniz, anası kerhane de doğmuşların uşakları?