bugün

bos daglari bombalayip gelecekler yine. ben bu tiyatroyu gectigimiz senelerde de izledim. inanan varsa agir aptaldir. birakin bu isleri. her operasyon oncesi ooo suriyeyi fethe gidiyoruz. nah gidiyorsunuz. aq klavye savascilari. yok 300 terorist oldurulmus yok 500 terorist oldurulmus. yahu kardesim 15 seneden fazla oldu hala mi yiyorsunuz bunlari?
Şimdi bu entry i tsk ya ilettim. Sen inanmadığın için çok üzüldüklerini ve operasyonu iptal ettiklerini söylediler. Saygılar..
sen sayısına inan diye öldürmüyorlar zaten terörle mücadele ediyor devletimiz.
o yüzden çokta iplenmeyecek kimse hezeyanı.
Böyle sayılar verilir, verilmek zorundadır. Operasyon bölgesini teröristlerden temizlemek ve onları geldikleri bok çukuruna göndermek için gece gündüz demeden vatan millet bayrak uğruna mücadele eden kahraman Mehmetçiğimizin galip gelmesi için dua eden cephe gerisindeki bizlere moral motivasyon olması için verilir bu sayılar TSK tarafından. Sayılara inanıp inanmamak da bu mücadeleye nerden baktığınıza göre değişir. Evet sayılar mutlak doğru olmayabilir ya da yanılma payı yok mu diye isteyen sorgulayabilir nokta.
Zamanında bir gazeteci de Osman Pamukoğlu paşadan öldürdükleri tüm teröristleri emrindeki askerlere toplatmasını istemişti aynı mevzu sanırım 300 küsür teröristin öldüğünü görmeden inanmazsın siz de.
Afrin de öldürülen terörist sayısına inanmıyorum demek, basbaya bu ülkenin bi şeyler yapmasını, hükümetin iyi işler yapmasını çekemiyorum demek. Valla kolay gelsin hasetlik çok da kolay bi şey değil.

Lan gerci Sen inansan nolur inanmasan nolur turşu bidonu.
Bence şehit olan asker sayısınıda gizliyorlar. Ve devlet bunu sürekli yapıyor politika olarak
zaten bu hep böyledir. beş şehidimiz varsa iki derler. 20 orospu çocuğu vurduysak 200 derler. böyle söyleyince havalı görünmüyor anlamadılar.
Öldürülen terorist sayısı çok sikimde değilde kayıp olan askerler için tsk bir şeyler yapmalı ailelerine ne diyecekler çok merak ediyorum.
öldürülen değil böcek gibi gebertilen olucaktı .
şimdiden mi inanmıyorsun? daha yeni başladık.
çokta s... desin ya.. inanma..
Tüm ülke seni ikna etmek için seferber olur şimdi. Amk delisi.
kürdolar neden ağlıyor diye sormak isterim o zaman sana.
ulan neredeyse bir sayfa entry dosemisler. hala s.kimde degilsin masallari yaziyorlar. muhaha. kardes niye buradasin o zaman?
PKK nın dağ kadrosu yıllardan beri 10.000 civarında zaten. 2002 de dağlarda silahsız türkü söyleyerek dolaşan amcam aynen şunu söylüyor. "biz 2001 de bu ülkeyi bunlara dağda 0 terörist ile teslim ettik"
aklı başında olan her insanın savunacağı görüş, düşünce.

dağları taşları bombalayarak, göt kadar yerde 1 ayda 2000 terörist falan öldürdük diyorlar, işin komiği insanlar buna inanıyor. ben diyeyim 2000 sen de 7000 öldürdük knk.

hepi topu maksimum öldürülen terörist 500'ü geçmez.
o kadar ceset nereye gidiyor orası da merak konusudur..
Bizim sehit sayimiz belli gebertigimiz terörist sayisi belli.
Ama ölen ösö sayisi hakkinda bilgi yok ne yapiyor bunlar bilen yesillendirsin.
5000 yıllık k*rt tarihine inananların inanmak istemediği olay.
ne yalan soyleyeyim ben de...
Reiste 200 küsürlük afrin için 1000 kadar köyü ele geçirdik diyor.
bende inanmıyorum
cünkü insan hakları savas kanununa göre belli bi sayıya kadar müsade var
en az 2 katıdır diye düsünüyorum.
inanmak zorunda değilsiniz amk. evet.
ister inanın ister inanmayın her gün yığınla ypg li kürt eşek cennetine uğurlanıyor.

görsel