bugün

nedendir bilinmez kafama takılan durum.
abd nin demokrasi kırıntısı eşliğinde huzur ve asayiş sağladığı yerler olan afganistan ve ıraKta da aynı şekilde masum birçok insan katledildi. kimse çıt çıkarmadı. profiller bile değişmedi. şekilsiniz ya. mısıra üzülme demiyorum da. kolpa olmasın.
ödüllü savaş fotoğrafları bile buralardan çıktı. malzeme bol. acı bol. hüzün bol. onlar da insan amk.
bağdat ta hergün bomba patlıyor. cs_Bağdat oldu artık.

acının da resmi giderayak bakarsınız.
savaş esirlerinin tutulduğu bölgede kafasına çuval geçirilmiş baba çocuğunu rahatlatmaya çalışıyor. Irak, 2003
http://imgim.com/bocqbiscqaiqxu3.jpg
ağlamadığımızı nereden biliyon gavat.Benim o yıllarda bir islamcı olarak solculurla birlikte eylem yapmışlığım var.
çocuk katillerinin sonu yaklaştı ben bunu bilirim .

çocuk katleden bir zihniyetide bana hiç kimse hiç bir şekilde hiç bir yolla yada medyayla bana iyimiş gibi gösteremez .

adı üstünde çocuk katili tabi bilmiyorum sen bundan ne anlıyorsun çocuk katleden bir zihniyeti savunanda çocuk katilidir bana göre !

artık zaman iyilerin ve kötülerin savaşının olduğu zamandır .

kötülerin kimler olduğunu hiç bu kadar net bir şekilde görmemiştim . çocuk katleden kötüdür savunanda kötüdür destekleyende kötüdür .

çok şükür allah kötüler için öyle mekanlar hazırlamış ki o mekanlar ve içindekiler sabırla o kötüleri bekliyor .

ya iyilerin mekanları ? olmaz mı kardeşlerim daru salem cennetleri firdevs cennetleri adn cennetleri hiç görmediğimiz renkler tatlar lezzetler araştırmadan bilemiyor insan .

kötülerin dünya ayağındaki yok oluşlarını mesela firavunların sonlarını araştırmak lazım .

son durak kara kuru toprak tır . aklı başında olan insan çocuk öldürüp o toprağın altına girmesin ve mümkünse elinden gelebiliyorsa ölmesin !!!

öldürenleri destekleyenlerde dahil tabiki buna çünkü desteklemek demek öldürmeye devam etmesinin yollarını hazırlamak demektir .

bana sorarsanız öldürenlerden daha ağır bir hüküm bu .
Sahipleri neye ağlamalarını ve üzülmelerini emrederse ona ağıt yakan beyinsiz sözde müslümanların yaptığı amsalaklıktır.
şuna ağlamadınız buna üzülmediniz diyen tiplerin ağızlarına kürekle vurmak için bir örgüt kurulsa gidip üye olacağım. Ulan davar sana ne? sen hiç birine üzülmedin hatta sevindin biz sana bir şey dedik mı? Ayrıca onlara üzülmedigimizi kim söyledi. Müslümanların derdi ile ilgilenmek size mi düştü? gidin ağaçlarınız için ortalığı yakın, polis dövün biraz gürültü falan yapın... bir tek gölge etmeyin bize yeter.
Irakta sokak ortasında müslüman kadınların gırtlaklarına boşalan conilerin, sağlığı ve başarısı iÇin allah' a dua eden sözde müslüman lidere sahip olan Denyoların yeni sahtekarlığıdır.
Afgana ıraka'a ağlayanları görmemekten ileri gelen durum. Biz doğu Türkistan'a myanmar'a suriye'ye ırak'a tüm ümmete üzülür tüm Müslümanlara dua ederiz. Gezi olayları olurken de dua ediyorduk rabiaa katliamı olurken de dua ediyoruz. Mazlumun rengi dili ırkı hatta dini olmaz.
(bkz: mısır a ağıt)
Saçmadır.

Şahsen benim için devlet, ırk değil, sadece din vardır.

Yani bu yüzyılda masumların ölmesi zaten çok büyük haksızlık, bir de üstüne dindaşlarım ölüyorsa kötü olurum yani, imkanı yok.
iktidarın; islami duruşunu vitrine çıkarıp iç siyasette çıkar sağlama çabasından kaynaklanır. islamcılığı kullanmaktan başka bi yetenekleri yoktur çünkü, var olan tek çarelerini kullanmaya çalışıyorlar ama ne var ki, kendileri şu anda dinden çıkmış durumdalar. hiçbirini dindarım olarak görmüyorum. hırsızlar, nifakçılar, halkı birbirine düşürenler asla "ben müslümanım" diyerek benim dindarım olamazlar.
inandırıcı da olamıyorlar zaten.

oğlum, müslüman zekat verir, halkın parasından zorla zekat gaspedip kendine gemicik almaz, o paraları yandaşlarına peşkeş çekmez...
"müslüman kardeşliği" denen ideolojik yakınlıktan ve her ikisinin de abd projesi olup, mısır'daki deneyin sona erdirilmesinin yarattığı "sıra akp'de mi ?" huzursuzluğundan kaynaklanan "tamamen duygusal" durum. akp riyakarlığının maddi nedenleri vardır.
olayı tam kavrayamamış güdümlük insan modelidir, çünkü kim ne taraftan zil çalsa o, o sese gider.
insan olun sadece.