bugün

afgana ıraklıya ağlamayıp mısırlıya ağıt yakmak

çocuk katillerinin sonu yaklaştı ben bunu bilirim .

çocuk katleden bir zihniyetide bana hiç kimse hiç bir şekilde hiç bir yolla yada medyayla bana iyimiş gibi gösteremez .

adı üstünde çocuk katili tabi bilmiyorum sen bundan ne anlıyorsun çocuk katleden bir zihniyeti savunanda çocuk katilidir bana göre !

artık zaman iyilerin ve kötülerin savaşının olduğu zamandır .

kötülerin kimler olduğunu hiç bu kadar net bir şekilde görmemiştim . çocuk katleden kötüdür savunanda kötüdür destekleyende kötüdür .

çok şükür allah kötüler için öyle mekanlar hazırlamış ki o mekanlar ve içindekiler sabırla o kötüleri bekliyor .

ya iyilerin mekanları ? olmaz mı kardeşlerim daru salem cennetleri firdevs cennetleri adn cennetleri hiç görmediğimiz renkler tatlar lezzetler araştırmadan bilemiyor insan .

kötülerin dünya ayağındaki yok oluşlarını mesela firavunların sonlarını araştırmak lazım .

son durak kara kuru toprak tır . aklı başında olan insan çocuk öldürüp o toprağın altına girmesin ve mümkünse elinden gelebiliyorsa ölmesin !!!

öldürenleri destekleyenlerde dahil tabiki buna çünkü desteklemek demek öldürmeye devam etmesinin yollarını hazırlamak demektir .

bana sorarsanız öldürenlerden daha ağır bir hüküm bu .