bugün

''ayar veremiyorum bari boku çıkmış kalıba dayanayım'' zihniyetinin yazarlığıdır. yazık lan size. çok boktan bi hayatınız olmalı. her başlığın altına;

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün şekerim)
(bkz: kime göre neye göre ona göre buna göre)

gibisinden bakınızlar vermek çok sıkıcı olmalı vallaha.
(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)*
(bkz: ota boka bkz veren yazarlar) * *
yazarın başlığı veya başlık içeriğini takdir etme çabasıdır. iyidir, hoştur, desteklenesidir.
üzerinde tartışılmaya değmez, muhtemelen kafası birşeylere bozulmuş yazar insanlarının provakasyon,iç dökme, dikkat çekme amaçlı açtığı başlıkların altında yapılması halinde gayet mantıklı olan yazarlıktır. e güzel kardeşim adam atmış başlığı: ülkücülere insan deme rahatlığı diye. şimdi ne yazarsın bunun altına? "hayır efendim öyle değil ülkücüler aslında insandır, yani pozitivist açıdan bakarsan bik bik bik" die entryler mi döşeneyim dakikalarca? yapacağım iki şey var ya "açtığın başlığı sikeyim" bkz ı vermek ya da "aferin çok iyi düşünmüşsün"ü çakmak. Ha sen "ben ne kadar saçmalarsam saçmalayayım üzerinde tartışılsın, dikkat çekmek ya da provakasyon için açtığım başlıkların altında bile uzuuun uzun entryler cirit atsın" diyorsan çok beklersin. herkesin işi var gücü var zira.