bugün

kafayı ak parti ve islam diniyle bozmuş vasatın altı iki zevatın versusudur. kendileri ne yazarlarsa yazsınlar bir sefer bile gelip laf atmadım ben ne yazarsam pire gibi yorgan altından çıkıp başlığın tanımı yerine beni tanımlıyorlar biri 5 neil diğerine bakmadım ne yazdıkları da belli değil başlığın tanımıda yok frankı tanımlar onlar olay bijer. onedio bunedio olanı secere istemiş secerm belli allaha şükür belgelerimde var sizlere atmak zorunda değilim ? haa caps olarak atın bende atııcamn buraya hadi yiyorsa atın ak. işkembeden atmak kolay. eskiden yaşlı insanlar dedi ki eğer bir yere cami yapılıyor ve ezan okunduğu zaman tüylerin diken diken oluyorsa sen türksün ezanı dinlemez müzik dinler bacak bacak üstünde oturur x saygısızlık yaparsan sen türk değilsin derlerdi. bu iki zevata bakıyorum mum ışığı kadar ışıkları yok allah din kitap hak getire. bu advinist keklik gibi ardımdan öter utanmadan gelir açık beğeni yapar böyle dengesiz fütursuz edepsiz alkolik biridir. haaaa unutmadan ak parti nasıl bastı aklınıza geliyormu.

engelledim ama hesabıma girip artılamış boş herif görsel