1. ?.
  Eskiden Nickelodeon'da yayınlanan süper dizi. ikisininde adı pete olan biri büyük biri küçük iki kardeş, bunların gaz babaları, kafasında metal plaka olan anneleri ve çevrelerindeki birbirinden garip bin türlü tipin maceralarını anlatırdı. Sıradan bir dizide değildi öyle binbir türlü mesaj verir, binbir türlü dumura sürüklerdi. Ayrıca iggy pop gibi şahısları bile görebilirdiniz bazı bölümlerde.
  3 ... cemuzan
 2. 1.
  hem senaryosuyla hem müzikleriyle klişelerin dışına çıkan geyik dizi. çocuk olma halini, dünyanın bazen ne kadar saçma olabileceğini gösteren, büyüklere karşı koyabilen iki asi ama şirin kardeşin saçma sapan maceralarını anlatır.
  1 ... undeuxtrois
 3. 2.
  eskiden nickelodeon kanalında gösterilen süper dizi pete, pete, dad, mom, allen, nona, petunia, archie karakterlerine sahiptir.
  2 ... tak tak rock rock
 4. 3.
  bir bölümünde ev hapsi alan küçük pete'in 4 temmuz daki havai fişekleri izleyebilmek için 30 santim boyundaki bir özgürlük heykelciği ile evin bodrumundan karşı bahçeye tünel kazdığı dizi. gayet ütopik ancak müthiş eğlenceli bir diziydi.
  ... kutupsal form
 5. 4.
  ailesi tatile gittiğinde evi satan cılgın kardeslerin eglenceli hikayesi.
  ... el logan
 6. 5.
  iki pete inde petunia adlı dövmesi vardı ve dans ettirirlerdi. birde küçük pete elektro gitar çalarak göbeğindeki pamuğu fırlatmaya çalışırdı. * *
  ... penny lane
 7. 6.
  her tatilde howar barajına giden ailenin maceralarını anlatan diziydi. dizide "dünyanın en güçlü adamı arty" diye bir karakter vardı ki benim favorimdi.
  ... tuhh kahretsin
 8. 7.
  http://thepiratebay.org/t..._the_-_seasons_1-3_extras
  ... tak tak rock rock
 9. 8.
  bir bölümünde bir garaj grubunun çaldığı şarkıyı duyan küçük pete in şarkıyı tekrar hatırlamak için yaptıklarını anlatan bölüm. sanırım bu bölümü izlediğimde 5 6 yaşındaydım. ve o günden beri o şarkıyı hiç unutmadım i wasn't around no body know no body knows!

  az önce aradım buldum bu bölümü izledim içim bi garip oldu çocukluğumu özledim sanırım...
  1 ... meydeymeydeydusuyoruzmeydey