bugün

http://www.youtube.com/watch?v=QGbIRHjO0Ko izlenesi komik bir video.
Gülmekten yardıran video. Ayrıca türklerin kafasının bu tarz espirilere, başka kimsede olmadığı gibi çalıştığını bana bir kez daha ispatladı.
*Mükemmel videodur. Oldukça güldürmüştür*.
sonuna kadar katıldığım görüş.
nesi komik lan bunun şimdi? sorusunu üstüne çeken videodur. millet sosyal mesaj alsın, kanserle mücadele etsin falan diye yapılmış bir kampanyayı almış adsl'e bağlamış.

kalk siktir git gözüm görmesin.
dalga geçmesi başlarda rahatsız edici gelebilir ama çok ta siklemediğin sürece baya güldürebilecek video.hatta *dur.
Video sonunda turksat'in numarasini veriyor, paran yoksa o da pismanlik malesef.
güldüren reklam. gönderme müthiş. adamın yaşadığı ızdıran hissedilebilir ölçüde.
adamın ses tonu asıl reklamla aynı, süperdi, çok güldüm.
insanın canını sıkan reklamdır. şaka maka insan üzülüyor reklamdaki adama lan. en son pepee pepee çok üzülüyor bu kadar canımı moralimi bozmuştu.
süper video. zekice...
benim sokakta kablo net olmadığı için içim acıyarak seyrettiğim reklam.
ister viral reklam olsun, isterse amatör bir çekim olsun, çok güzel olmuştur. gül gül yerlere yatırmıştır gerçekten de.

sonunda da uydunet'in numarası verilmiştir. ama bu günlerde uydunetin de yavaşlığıyla adslden pek bir farkı kalmamıştır. sağolsun internet filtresine geçiş.
videonun sonundaki numara uydu netin numarası olup bir viral reklam uygulamasıdır.
''geç kalmışım, kotayı aştıktan sonra indirmişim'' bölümü sesli gülmeme sebep olmuştur.
bunu ttnet in bütün rakipleri bangır bangır televizyonlarda döndürmesi gerekir.
prodüksiyonun zayıf olmasına karşın senaryo ve oyunculukla zirve yapmış videodur.
(bkz: viral reklam)

proje güzel de, bir türksat çalışanı olarak ben bile bu çakallığı pek tutmadım yani.