bugün

erkek olduğundan şüphe edilesi erkektir. sen nasıl adriana lima gibi bir hatunu tanımazsın diyede kıçına bir şaplak atılmalıdır.
adriana lima'yla oturup bi çay içemeyecek erkektir.*
charlize theron varken, adriana lima'yı kim tanırsa erkekliğinden şüphe edilsin, tez olarak da hadım edilsin.
kendini tanımaya başlamamış olan erkektir. bak biraz oğlum vücudunda neler var diye.
mağara içinde hala duvarlara kadın motiflerini çizmeyi tamamlayamamış erkektir.
hamile olduğunu öğrendikten sonra adriana lima'yı unutmuş olan erkektir. hayalleri yıkılmıştır.
erkek bebektir.
beni tanımayanı ben hiç tanımam diyen erkektir. Dur hele otur soluklan şapşalım diyerek enseye iki silke atılması şarttır.
(bkz: at kendini pencereden)
varmısın yokmusun yarışmasını izlememiştir. gayet doğaldır.
ülkemizde az bulunan erkektir. zira cogu insana göre dünyanın bir numaralı mankenidir. tabi dünyanın bir numaralı yazarı, dünyanın bir numaralı ekonomisti gibi kavramların bilinmediği bir ülkede ne yazık ki çok acı bir durumdur.
muhtemelen yabancı uyruklu bayanlarla ilgili olmayan erkektir.
marco jaric gibi bir yaratıktan hamile kaldığını öğrendiği anda bilinçaltına bastırma savunma mekanizmasıyla onu hayatından tamamen silmiş erkektir, haklıdır.
driverları tam olarak yüklenmemiş erkektir. misal ben bu tipleri otomatik olarak tanıyorum.
itiraflar bölümüne de yazabilirdim fakat konusu açılmışken hazır bu bendim lan vallahi geçen güne kadar tanımıyordum ama milliyetin gına gelen özel hayatlar haberine tıkladım orda gördüm inceleme fırsatı buldum adını hep duyuyordum acun a da çıkmıştı yamulmuyorsam ama hiç gidip özel olarak net.te aramamıştım tanımıyordum yani ama hala çokta sikimde değil bakın s.kimde dedim yani erkek gibi erkeğim herşeyim tam 3gün de bir youjizzde big bang yaşarım sevgilim olduğunda verirse sikişmişliğim vardır vermezse sevişip okşamışlığım vardır ne yani bize sümüğünü atmıyacak insanı tanımadım diye erkek değil miyim? oğlum biraz başka şeylere kafa yorun lan.
Abazan olmayan veya erkek olduğundan şüphe edilecek erkek.
aşırı hayallere dalmayan,kendi eşrafından hatunlarla yetinen, ayakları yere basan erkektir.
olası sohbet:

ergen - lima'yı gördünüz mü geçende yine döktürüyordu.

saf - o kim ola ki?

ergen - !!

saf - valla cidden sordum kimdir?

ergen - hani bi hayvan vardı ya tüküren !

saf - haaa lama demek istedin

ergen - hah işte al sana tuffiiiiii...
Afrikanın balta girmemiş ormanlarında yaşayan, televizyon ve internetin ne olduğunu bilmeyen, çıplak gezen, tuvalet sonrası kıçını yıkamayan, sekste korunma yolları hakkında hiçbir bilgisi olmayan, muhtemelen beni de tanımayan, iki ayaklı, iki yumurtalıklı insan çeşididir.
erkek mi.
aklı sadece işinde, gücünde olup ailesinin rızkını temin etmek için didinen ve muhtemelen manuel takılmayan erkektir.
(bkz: babam)
öyle bir erkek yoktur. varsa da gözükmesin ortalıkta fazla..