bugün

her erkeğin en doğal hakkı. ece erken, melis birkan ve de fatma girik gibi türk güzellerimiz varken neden başkalarıyla ilgileneyim ki?
her kör erkeğin en doğal hakkıdır. türk güzeller olabilir fakat adriana lima'nın göze güzel gelmesi standart bir durumdur. bana göre süt onlara göre çikolata durumu yok yani. gerçekçi olalım.
insanların beğenileri üzerine tartışmak saçmalıktır. Ama bir de Allah'ın kudretidini inkar vardır. Göz vardır. Nizam vardır.

(bkz: Marjinal olayım derken saçmalayan sözlük yazarları)
güzellik görecelidir sözünün kanıtlayan bir düşüncedir.
(bkz: adrian lima yı tanımamak)
tercih meselesi en nihayetinde. "ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça" felsefesinide savunuyor olabilir.
güzellik bu kadar da göreceli değildir.Bu kadını beğenmemek kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali bok atmaktan başka bişey değildir. Hemcinsim olduğu halde benim bile "beğenilmeyecek gibi değil" dediğim hanım ablam "sülalenizde var mı böyle hatun" denilesi türdendir..
adriana lima yı güzel bulmamak = kör olmak.zira dünya üzerindeki tüm cins yaratıkların beğendiği tanrının varlığını tekrar ispat eden unesconun dünya hazineleri listesine alması gereken kadın.
(bkz: allahından bulmak)
çoğu türk kızının içinde bulunduğu durumdur, bunda şaşılacak bişey yok..
Yüzünde bi şişkinlik var kadının tam kestiremiyorum ama bu seksi olduğunu değiştiremez tabi. Ama adriana mı miranda mı deseniz gözüm kapalı miranda derim.
Adriananın 18 yaşındaki fotoğraflarına bakanın söyleyeceği sözdür. Haklıdır bir yandan, tampondan başka ne var amk.
bizde niye yokçuluk, adaletin bu mu dünyacılık, olsun yüzüm güzelcilik gibi farklı akımlara kapılmışlıktır..
Böyle bir şeyin mümkün olabileceğine inanmam, inanamam. Varsa da işte bunlar hep kıskançlık.
ben guzele guzel demem guzel benim olmadıkça felsefesini benimsemiştir.
yüz olarak kate upton varken adriana çok çingene kalıyor.
götü boklu olmasındandır. evet lan, adriana lima da sıçıyor.
zevkler ve renkler tartışılmaz şeklindeki klişe sözün yapıştırılacağı konudur.
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça)