bugün

adonis ve sixpack hayranı olup facebook'ta twitter'da "adonis <3" yazan ve paylaşan kızlardır.bunlar genelde google'a adonisli erkek yazıp görsellerin hepsine bakan kızlardır

oysa ki kıza bakıyoruz:
-meme yok
-kalça yok
-bel kütük gibi
-ayaklar 42 numara.

son olarak önce kendisine bakıp,sonra düşündüklerini ifşa etmesi gereken kızdır.madem seviyorsunuz , her yerde ulu orta söyleyipte kendinizi rezil etmeyiniz.
en sonunda şekerpare göbekli bir erkeğe kalacak kızdır.

(bkz: acı gerçekler)
bana hayran olan kızdır.
adonis yapsam bana yine vermez.
dış güzelliğe çok önem veren tiptir ve bunların çoğu da ev kızıdır.
Kıvanç Tatlıtuğ'a da (dolayısıyla) hayran olan kızdır.
en azından sixpack'i olması gereken kızdır.

görsel
özel mesajdan bana ulaşabilecek kızdır. her ikisi de var anam senelerdir spor yapıyoruz boşuna yapmadık herhalde.
sözlüğümüzde de bulunan güzide kızlardır bunlar.*

görsel
normal bir kızdır.
haklı kızdır. bu ikisi erkekleri ilah gibi gösteren detaylardır.
iklim değil vitrin seven kızdır.
buyursundur;

görsel

adonis yok ama idare etsin.

düzenleme: bu ben değilim. zira tip, kullanıcı adımla uyuşmuyor açıkca görebileceğiniz üzere.
az olanın hep değerli olduğu sistemde, hayranlığının yadırganmadığı kız tipi.
kendini dünyanın merkezi zanneden kızdır. ego damarı kafası kalınlığındadır. dolayısı ile kendi (kendince) güzelliğine yakışacak erkek arıyordur.

etrafta böyle tipleri gördüğünüzde lütfen uyarın, deyin ki ; yahu hiç aynaya bakmıyor musun ? göğüs kafesin gözüküyor. etin ne? butun ne ? davul bile dengi dengine... açlık ve sefaletin simgesi haline gelmişin de haberin yok. birde six pack ve adonis li arıyormuş... yürüüü ense traşını görelim.
kendisinden köşe bucak kaçtığım kızdır. herkesin ortasında yumruk falan atıyo öööğğhğhğh diye kalıyorum.
adanalı bir kezban olabilir.
ergenlik dönemi kizlaridir. sivilcelidirler.
o hayran diye öptürecek değiliz.

sen kimsin ya *