bugün

herkes anlatıyo bi de ben anlatıyım amk romanın yazarı olan önemli şahsiyet. yazdığı yazılarla insanı mest eder. onu arıyoruz yahu.
çılgın adam. bazen kafasında saksı kırma isteği uyandırır insanın içinde. ama çok güldürür. (bkz: zeki ama çalışmıyor)
'' bir sen eksiktin '' hitabının muattabı.
abilerden olan yazar.

(bkz: nerdesin sen mübarek)
eskilerin bir sözü vardı çocuk b..kundan belli olur'' diye... çok yeni bir yazar ama troll olacak gibi entryleri öyle bir izlenim verdi bana. umarım çoluk çocuk takımına uyup öyle yapmaz, sentinel prime dedi dersiniz bir gün...
(#18244090) fenerbahçe taraftarlarına bok atan saygısız yazar.
(#18244841) ne olduğunu burda yazmıştır. seni öperler tosun....
fenerin attığı her gol buna giriyor.
yazık la.
(#18235343) koparmış yazardır.
(#18253400) Yorumsuz.
Benimle pes oynamazmış.iyi de ben o tür bilgisayar zagazingolarını bırakalı yıllar oluyor be gülüm.

bu galatasaraylılarla anlaşmak zor arada ciddi kuşak çatışması oluyor.

gerçi normal. insan kızamıyorda. biz eşşek kadar adamız bu garipler daha ergen.
alem sözlükte tanıştığım yazar.

kalemi çok sağlamdır efenime söyliyeyiyim iyi adamdır.

koyu galatasaraylıdır!
abi ayağına yatan bir kezban olan yazar.

fazla kilolarından ötürü kendini farklı bir şekilde görmektedir.

sevdiğimizdir kimselere yar etmeyiz.
bıraksan tüm maçları çayırda oynatır lan bu.
beşiktaştan kuyruk acısı olan yazar.tenhada mı sıkıştırmış kartal bunu acaba.tecavüz mü etmiş.fenerbahçe pkksporla maç yapsa pkksporu desteklicek kadar da şeref yoksunudur.
(bkz: #20760794) hem doğru bir tespit yapmış hem de güldürmüştür.
sadece ve sadece çocuk. tek yaptığı şey ulaşamadığına mundar demek , kendi kendisiyle konuşup laf sokabilir dikkat etmek lazım.
nicki bir garip yazar.

bu ne la adnan abi falan.

halim abi çakması seni. *
yan komşumuz.
hatta direk duvar komşumuz. komşumuzdu aslında. salon duvarlarımız bitişik.
"komşumuzdu" dedim çünkü dün itibariyle vefat etti. evet. yaklaşık altmış beşli yaşlarda emekli güzel bir abimizdi. saolsunlar gece vakti zehra teyzeyle yüksek sesli tatlı atışmaları hiç eksik olmazdı. artık böyle bir atışma söz konusu değil. öğle namazından sonra hasdal mezarlığına gömdük. yani nasıl söylesem böyle değişik bir şey. yakını vefat edenler bilirler. daha da komşumuz yani. hani öyle yakın akraba aile falan da değil. baya kötü hissettim kendimi ilk duyduğumda. insanın inanası gelmiyor. diyosun "olum ben daha sabah görüştüm". garip bir duygu. allah geride kalanlara sabırlar versin. volkan abiye özellikle eşi zehra teyzeye..çok zor bir durum. normalde iman noktasında çok eksiği vardı. hatta sofralarından içki eksik olmazdı. ya işte nüfus cüzdanında "müslüman" yazan müminlerdendi kendisi. ama ne olduysa oldu yaklaşık on yıl kadar önce bir anda içkiyi, kötü alışkanlıklarını bıraktı ve üstüne üstlük beş vakit camiye gitmek şeklinde namaz kılmaya başladı. sevinmekle birlikte çokta şaşırmıştık o zamanlar. hasılı emeklide olduğu için son zamanlarını camide geçirdi diyebilirim. volkan abi(oğlu) anlatıyor:
dün sabah namazına gitmek üzere kalkıp abdest almış. bir tıkırtı duyduk diyor ama önemsemedik babam namaz için kalkmıştır nasıl olsa diye. meğer abdestini almış ve salona geçmiş. koltuğa oturmuş ani bir kalp krizi ve sessizce oturduğu koltuktan yere yığılmış.
volkan abinin duyduğu tıkırtı o olsa gerek. sabahleyin zehra teyze yerde eşinin cansız bedenini görüyor ve devamını tahmin edersiniz.
bir eş için ne kadar acı bir manzara, ne kadar zor bir durum en az o kadar çaresiz bir durum.
tekrardan allah ailesine sabırlar versin. inşallah bu dünyada yaptığı güzel ameller, ibadetler hesap zamanı günahlarına kefaret olur. ne güzel abdestini alıp huzura varmış. belkide bir müslümanın isteyebileceği en güzel ölüm şekli.
allah rahmet etsin sana adnan abi. mağfiret etsin, merhamet etsin.
ilk yazmaya başladığında acemiliği belli ancak zaman geçtikçe usta bir romancı havasında kendi jargonuyla yazan duygularını muhteşem geçirebilen eski inci yazarıdır şakir. Hikayeyi okuduktan sonra bu adamın tipi (sonradan gördük) ve sürekli bahsettiği mavi nasıl bir insandır neye benziyordu diye merak ettirdi bir çok insanı ki ben hatta mavinin annesini bile, hatta hatta uğur'u, vedat'ı, Salih'i dahi merak ediyorum.
Nasıl etkilendim hikayesinden belli değil. Ekşi sözlükte bi başlığa denk gelmiştim şimdi adını söylemiyim. Birisi onun hikayesini paylaşmış isteyen baksın diye ama son parçasını koymuş. Okudum okudukça merak ettim dedim en başından okuyım. Hani herkesin kafasında bi delikanlı modeli olur ya benimki tam da Adnan abiydi. Hayatımda hiç bu kadar ders almamıştım o son üç paragraftan önce. iyi ki yazmışsın Adnan abi fazla kral adamsın.
güncel Önemli Başlıklar