bugün

(bkz: cevizli sucuk)
Çikolata yemişlerdir. Çünkü cennet, etrafı meyva sularıyla kaplı adacıklar halindedir. Şelaleyi andıran akıntılar vardır ki buradan şekerler dökülür efendim. Evet budur!..
(bkz: Çok Flap Jack izlemenin sonucu)
nane değil elmadır. *. *.
ne yediler bilmiyorum fakat ceremesini biz çekiyoruz amına koyim.
bizim yediğimizden yemedikleri kesin olan bir şeydir.

damarlı22
kesinlikle elmayı değil, ayvayı yemişler onlar.
Sende olsan aynı naneyi yiyeceğin olayın; insanlığın olayı olduğunun farkına varilamamasi.
Ah adem ah senin yüzünden buralardayız.
saçmasapan bir yazar zırvasıdır. sanki arkadaşlarından bahsediyor terbiyesiz.
nane değil elmadır kesinlikle. utanma duygusu veren bir elmadır ki yediklerinde çıplak olmalarından utanç duyarlar. birebir kitab-ı mukaddes'te yer almaktadır. (bkz: kitab-ı mukaddes)
nane değil, elma değil, ayvadır efendim

(bkz: (vid #35823)&ob=av3e)
niye yersin sen o naneyi. adama demezler mi neden yiyosun diye. aldık işte basımıza derdi.
şu gereksiz dünya sürüncemesine sebep olaydır. olmayaydı iyiydi.
dava açsak kesin kazanacağımız talihsiz olay.
ayvanın daniskasıdır.
yemez olaydı arkadaş onlar nane yedi insan lar bok yiyiyor. savaş katliam sürgün adaletsiz bir dünya ne bok varsa burda.
http://www.youtube.com/watch?v=wwJgCHjkd_E
önemli olan ne yediği değildir önemli olan yasağı çiğnemesi ve yasakların çiğnenebilir olduğunu öğrenmesidir.
insanoğlunun, dünya üzerindeki serüvenini başlatan nanedir.
elma bugday her ne olursa olsun bu dünyaya düşmeye değermiydi ya rabbi ???????????.
(bkz: ahirette göte girecek entryler)

bir kişinin bunu yapması gerekiyordu.
Nane değil elmadır.
nane yedikler halde cennetten kovulmadıkları anlaşılan havva ile adem'in elma yediler diye cennetten kovulmalarını eleştiren görüşün kısaca ifade edilmesidir.
senin doğmana sebeptir.
hafifnot:anlamayanlar varmış sanırım cümleyi, arkadaş evrim teorisine inanmıyor isen aşikardır tek bir çiftin üremesinden oluşumuz.kafidir sanırım .
maymundan evrimleşmek.