bugün

bahçeli'nin grup toplantısındaki son yumurtası.

sonra bahçeli akp'nin stepnesi deyince kızıyorlar. kardeşim sen geçersiz oy atınca ismet yılmaz'ın seçilmesini sağlamış oluyorsun.

omo onorlo doroşomoz vor.

onurlu duruşunuza soksunlar sizin!
eleştiren kişilere şunu sormayı gerektirendir.

deniz Baykal seçilse o zaman da chp yandaşı mı olacak bu adamlar.

o zaman mı yaranacaklar size.
daima problemler çıkartan artık siyasetten elini ayağını çekmesi gereken siyasetçidir.

sen meydanlarda bağır çağır daha ilk seçimsel süreçte yine akp'nin stepnesi olarak yine akp kazansın diye uğraş!
Bahçeli go home!
(bkz: gün ışığında karanlığa mahkum edilmekten yorulduk)
cnn türk ankara temsilcisi hande fırat'ın açıklamaları:

"hande fırat: akp kulislerinde büyük bir mutluluk var, akp'li vekiller bahçeli'nin duruşuna övgü yapıyorlar, "doğru kazanır" diyorlar."

"hande fırat: dün mhp kulislerinde, grup kararı alınmazsa baykal'a verilebileceği söyleniyordu ama bu sabah bahçeli bu kapıyı kapadı."
(bkz: ver topumu oynamıyorum)
Geçersiz oy vermek demokrasiye saygisizliktir. Elbet birine vermeleri gerekir.
hayır bari karışmıyoruz vekillerimize, istediklerine oy versinler dese tamam diyeceğim. artık geçersiz olsun diye pusulalara yarrak çizip atsalar da biraz daha gülsek ne diyim...
akp ile koalisyona göz kırpan genel başkan söylemi. bundan sonra benim için akp ne ise mhp de odur. milliyetçiliğinize sıçayım sizin ben biraz mantık yürütüp yaptığı hareketin kime yaradığını hesap edemiyor mu yani tabi ki ediyor ama koalisyona açık kapı bırakıyor. neyse erken seçimde inşallah baraj altına gider layığınızı bulursunuz 2002 de seçmeniniz size nasıl ders verdiyse yine verecektir. ne bu afralar tafralar amınakoyim hdp zaten meclisteydi şimdi de yine mecliste artık bokunu çıkardınız bu işin amk. akp gibi erken seçimi desteklemek de saçmalığın danıskasıdır halkın iradesine saygı duymayanlar halktan gerekli cevabı alacaklar erken seçimde. sizin gibi mantıksız partinin ben (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

akp nin gizli ortağıdır bugünden sonra mhp. o terör örgütünü bugünlere getiren akp nin ekmeğine yağ sürmüştür aynı zamanda. ne çabuk unuttunuz haburu? ne çabuk unuttunuz megri megri leri? ulan ne kadar iki yüzlüsünüz be. gelip geçer sanmayın tarihe geçer bu yaptığınız salaklık.