bugün

(bkz: Barzo)
Kaba olması olarak tamamlamak istediğim boşluk. Ayrıca uyanıklar. Yandaki adanalı arkadaşım evin duvarlarını göçertti. Ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum ama 1.5 senedir aynı. Eve girişi bile dış kapıyı kırarak oluyor. Adanalılar bu kadar lambır lumbur da olsa içlerinde bazı adanalıları seviyorum diyelim. Değişik bir kafa yapıları var. Buradaki en yakın arkadaşım da adanalı o da onun hatırına yani.
adanalılar güvenilmez insanlar.
kürt? Saygısız? Hırsız, hain, otlakçı, tipsiz, keko? Mu?
Çok şeyapmamak lazım aslında ama bayağı şeyler ya.
adana demirspor lu taraftarlar tarafından 5 ocak stadında dayak atılmış mersin idmanyurdu taraftarının ortaya attığı şey.
açıkçası kötüde bişey değil. adanalılar biraz şey! e ney yarram söylesene.

not : yarram dedim. galiba adanalılar biraz küfürbaz.
mersinli olup tantuni sevmeyen bir kişilikce ortaya atılan iddiadır. dikkate alınmamalı denmeyecek kadar salakçadır.
Başlığı acanin allahina sover. *
bir adanalı olarak katıldığım bir tespit . mersinli olsam mersinlilere, istanbullu olsam da istanbullulara şey derdim . sair '' her nerede değilsem orada mutlu olacakmışım gibi gelir." demis , ki yüzde yüz doğrudur . her yerde mülteciyiz maalesef .

adana' da çıkar için binbir takla atacak adamlar da var, en yakın arkadasının sevgilisiyle yatan kızlar / erkekler de var, hayatı yalan olan insanlar da var . her sehir gibi yani . ben 24 yıldır dürüstlüğün yalancılığa baskın çıktığını görmedim . ve ikliminden dolayı adana insanı agresif değil fırlama, asırı sıcakkanlı, gevsek, hareketli, hiperaktif . eskidenmis adanalıların kabadayılığı, ağır adamlığı . çabuk kavga çıkarmak adamlık veya sağlamlık değildir .

keske defolup gidebilsem . kesin oradan da defolup gitmek isterim de, olsun .
çok karizma, akıllı, esprili ve babacan.

(bkz: teflon)

aynı zamanda sempatikler.

(bkz: nonelikeyou)
(bkz: pasif gay)
(bkz: kıro)
facebook fotoğrafına x yazdığı gerekçesiyle evini basıp bacaklarından vurdu haberini görünce beni düşündüren durumdur.
aynaya bakan mersinlinin zaman mekan kavramı kargaşasında sarfettiği cümledir.
(bkz: kavas)