bugün

..
bizim kaderimiz buymuş
doğuştan hiç şansımız yok *
gergedan gibi gergedan .........
fanatiklerinin mitinglerde söyledikleri söz.

şunu sormak lazım tabi ;

adam derken ?
(bkz: kozmik)
fenerbahçe taraftarının başbakan yalakası olduğunu açıkça gösteren pankarttır.zamanında zaten başbakan sayesinde ceza almaktan kurtulmuşlardı.
yalakalığın sarı lacivert adıdır kendilerine yakışanı giymişlerdir.
bu aralar hakan şükür'ün ağzından dökülmesini beklediğim sözcükler yumağıdır.
nasıl yani? hani adam.
nedendir bilinmez rte'nin adamlığını vurgulamak için söylenmiş ama kulağa hoş gelmeyen sloganımsı cümle.

daha evvel ertuğrul sağlam için söylenmiş olması olabilir. evet. mutlaka. evet. başka ne açıklaması olabilir ki? belki de ertuğrul sağlam iki kelime, rte deyince üç oluyor, ondandır. evet. olabilir.

(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
'ananı da al git'
'senin oğlun da işsiz olsun ne olacak'
'lan'
'şehit kelleleri'
'sayın öcalan'

vay be ne adammış recep bey!
izmir sokaklarinda bagirdigim cumlelerden birisi. izmirliler bana bu sozden dolayi baya bir kufur ediyor olabilirler. erdogana yakisan bir slogandir.
(bkz: madam gibi adam recep tayyip erdoğan)
(bkz: serbest çağrışım)
çılgın projelerin sahibi olan kişi. Kanallar açan kanallar kapatan bir üstad.
lan durun bi ciddi işler yapıyoruz burda.
bak güldürdünüz şimdi.
sizi hınzırlar.
tamam espiri güzelde mesaiden sonra girin bunları.
(bkz: ben annemi özledim yaşasın 23 nisan)
kaan kural sen ne diyeceksin bu konuda ?

- hoahoahohoahoahoahohoahohoahohaohohaohohoahohooohhoooooo söyloohoooho söyleohohoohooo söyleyemiyorum hohohohohoh.
(bkz: atma recep).
(bkz: atma recep din kardeşiyiz).
vizyona girdiği gün insanların sinema kapılarında kuyruk oluşturacağı filmin ta kendisidir.

peçete satışlarının patlaması muhtemeldir.

(bkz: adam gibi adam recep kumsalda) (bkz: adam gibi adam recep bange jamping yaparken)
kıyamet koptu da bizim mi haberimiz yok ?
"ileri demokrasi" deyip %10 barajını kaldırmaya hiç yanaşmayan birine zerre yakışmayan slogan.
(bkz: espiri yaptı kazım gülmek lazım)
vakt-i evvelinde mehmet ağar içinde aynısı kullanılan sıfat. zira adam yapacağız dediği şeyleri daha önce yapılmaması için meclise önerge vermiş. (bkz: türban sorunu)
bir kez daha tescillenmiş asil söz.
ben fenerbahçeden beşiktaşa geçtim ben beşiktaşlıyım artık, italyadada futbol taraftarlarında siyaset var kimi nazi kimi devrimci şubu ben beşiktaşlıyım artık.
ŞiKE-MikE BOŞ iŞLER, iŞTE BU EN BÜYÜK REZiLLiKTiR adam gibi adam rte imiş, fb'nin her zaman ki iktidar yalakalığı. CEVaBıNı VErDiK, adam her zaman için ''mustafa kemal atatürk'' tür.