bugün

gebze'de bir avm'nin terasından atlayarak intihar eden kızın yaptığı son paylaşım.

https://www.ozgurkocaeli....genc-kiz-yasamini-yitirdi

görsel
Bunu yapacak cesarete sahip olmasindan dolayi takdir ettim kizi. Benim acinasi hayatima son vermeye cesaretim yok.olsaydi su an bunlari yazmak yerine coktan isi bitirmistim.
Almanya'da ve birçok avrupa ülkesinde intihar haberlerine yayın yasağı gelir, keşke ülkemizde de intiharın sebebine bakılmaksızın bu uygulamaya geçilse.

intihar mektubunda hükümete ufacık eleştiri gelse yayın yasağı geliyor. Yasak getirmek için gereken bu olmamalı, intiharı düşünen insanlar, başkalarının da intihar ettiğini görünce intihara olan meyili artabilir, daha fazla motive olabilir, yalnız olmadığı zannıyla o cesareti kendisinde bulabilir. Bunun önüne geçebilmek için intihar haberlerinin yayılmaması gerekir.

Hayatın neler getireceği hiçbir zaman belli olmaz. her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı vardır.
çok üzücü gerçekten. millet ne haltlar yiyor da hayatına devam ediyor be kızım.

birinin şerefine, namusuna zarar vermeyip ekmeğiyle oynamadıysanız aynı hatayı bir daha tekrarlamayarak temiz bir sayfa açmanız mümkün olur. allah bilir incir çekirdeğini doldurmayacak bir hata yapmıştı rabiya gölge adlı hanım kızımız.

gençler, hayatınıza bir sünger çekip tekrar başlayabilmemeniz için hiçbir sebep yok. sakin kafayla düşünün ve lütfen psikiyatrik destek alın. devlet hastanelerinde de artık iyi imkanlar sunuluyor.