bugün

içler acısıdır bence yakışmadı bence reyting icinmidir bilemem ama olmadı Acun reis...
Kendi kanalı olduğu içindir.
acun ordaki diğer jürilerin gerizekalılığına yetişemez bence katılmasın.
(bkz: aydın doğan ın ben bilmem eşim bilire katılması)
(bkz: ahmet çalık ın esra erol a konuk olması)
(bkz: mehmet emin karamehmet in bu tarz benime katılması) ( show tv )

böyle birşey var mı abi? bir kanal sahibi insan ki türkiye nin en salak programlarından birisine neden katılsın? ya da acun geliyor diye reyting mi yapacak o kanal? zannedersin tarkan konuk olacak programa.
ulan sanki siniflari denetleyen okul muduru amk yayinladigi butun programlarin icinde adam.
kış aylarında parmak arası terlikle dolaşan bi dongozun tarz yarışmasında kendisi gibi dongozlara oy vereceğini gösterir bu olay bize.
az sonra nur yerlitaş ı öperken kaydedip boş vakitlerimde ibret almayı düşünüyorum. para ve reyting insanlara neler yaptırıyor.
kulüp başkanının eline topu alıp antremana gelerek futbolcularla top oynamak istemesiyle aynı şeydir. ki ülkemizdede böle bişi olmuştur. ülkedeki özel mülkiyet anlayışını temsil eder
Başlık sayesinde öğrendiğim olay. Böyle saçma programlar izlemediğim için bilmiyorum tabi. Bir Uludağ yazarı bu ve benzeri programları izlememelidir.
(bkz: işte bunlar hep reyting)
O kadar program reyting yapıyorsa ve önemli kitle varsa ortada yapılmayacak şey kalmıyor kanallarda. Düşünsenize evlilik, yemek, moda programlarının tamamının reytinginde birinci gelen program o izleyici kitlesini paralel olarak diğer programlarına kaydıracaktır. Yani küÇük veya büyük planlar var. Ancak reyting iÇin kanal patronlarının oraya katılması kanalın itibarını sarsar mı ? Etik midir ? Gibi sorular saatlerce tartışılabilir.
Seyircinin acun'dan bulmasına neden olacaktır.
okula müfettiş gelmesi gibin bi şeydir.
Ulan öyle bir işyeri düşünün ki patron 7/24 basinizda olsun.hangi delikten çikacaği hangi stüdyoya ziplayacaği belli olmasin.