bugün

incir çekirdeğini doldurmayacak işlerlerle zengin olunabileceğinin ispatlı örneğidir. 80 kuşağının zengin ettiği şanslı adamdır. 80 kuşağı ünideykene televole gibi aptal bir yapımı bu concon akımına yeni başlayan gençlere vererek zehirlemiştir. kolay para kazanmayı hayatını miras bekleyerek geçiren türk halkının da yapısıyla kolayca başarmıştır. yardım kampanyanları, halktan biri imajı, fubolcularla yakınım ama magazinleri daha çok ilgi çeker diyen zihniyeti, aile babası ve katıldığı programlarda anlattığı sıcak hikayelerle kesesini doldurmuştur. elle tutulabilecek, tarihe iz bırakabilecek bir tane yapımı yoktur ama zengin olup karısını da 20 liklerle aldatmayı iyi bilmiştir. ne diyelim kral çıplaktır.
acaba siyasete karışır mı diye düşünüyorum. valla yakında bir parti kurup da kayda değer bir oy alırsa hiç şaşırmayın derim. adam seyirciyi maymun yaptı be.
futbolda ibrahim üzülmez neyse,
müzik camiasında izzet yıldızhan neyse,
siyasette aydın menderes neyse
televizyon aleminde de acun ılıcalı odur..
Karısı tarafından kendisine boşanma davası açılmış medya insanı.bekleniyordu böyle bir şey,en azından ben bekliyordum. * Benim aklıma takılan bugüne kadar aldatmamış mı yoksa aldatmışta karısının haberimi yok ya da yokmuş gibi mi yapıyormuş karısı. Birde herşeyi gören magazinciler nasıl oluyorda bu adamı yakalayamıyor yada yakalamıyor. Sonuç olarak manevi olarak onu etkilermi bilmiyorum ama maddi anlamda zor bir boşanma davası süreci onu bekliyor.
televizyonun temizli yüzlü, efendi iki isminden biriydi. hadi bakalım gördük acun'u. sırada beyaz mı var. gerçi banane. kimseyi yargılayacak değiliz. bunlar hayatın içinde olan şeyler. ayıp da değil. mevzu hiç böyle değilmiş gibi davranmak. insanı bu rahatsız ediyor.yoksa bize ne.
bu gece yok böyle dans'ta bir kez daha gördük ki sunuculuk adına hiçbir özelliği olmayan düz adam. ne espri yeteneği, ne hazır cevaplılık, hiçbir numara yok.
parayı görünce azmış şahsiyet. gül gibi karısı dururken peh!
bu gece yok böyle dansta, aç aç aç tezahüratlarıyla soyunması istenen.
(bkz: karısını aldatıyor lan bu herif)
(bkz: parayı bulunca sapıtmak)
http://www.ensonhaber.com...bosaniyor-2010-11-27.html
acun firardayla hayatımıza giren herif şimdi milyon dolarlarla program yapımcılığı yapıyor..
show tvnin geleceği onun elinde
karısını aldatması, yaptığı abidik programlarla milyarlar(yeni paraya göre) kazanması hiç umrumda değil. Beni en çok merak ettiren hangi akla hizmet, bu adama futbol yorumculuğu yaptırmak amacıyla kanallar sidik yarıştırıyor? Her hafta, Ntv spor'u, lig tv'si falan acun ılıcalı'nın futbol görüşlerine yer veriyor ısrarla. neden abi? kim ki bu adam da futbol soruluyor bu adama? Teknik adam mı, spor muhabiri mi, eski bir futbolcu mu kim abi bu adam ya?

Geçen hafta bir fenerbahçe maçı öncesi bu adamın peşinden koşup yorumunu alıyor lig tv muhabiri, arkadanda can bartu geçiyor. muhabir can bartu gibi bir adamı iplemiyor bile bu adama yorum yaptırmak amacıyla. ben fenerbahçeli değilim ama Can bartu gibi yıllarca Türk futboluna ve fenerbahçe'ye emek vermiş bir adam oradayken, acun ılıcalı gibi "futbol maçlarında uzatmalardan sonra penaltılar atılması çok saçma" gibi bir cümle kurabilecek kadar futbol bilgisi sığ olan bir adamın görüşlerinin alınması benim ağırıma gidiyor arkadaş.

Adam geçen hafta lig tv'de alex'in davet edildiği bir programda;
--acun'dan futbol vecizeleri--
"benzema fenerbahçe'ye gelse verimli olamaz, ama bence alex orada oynasaydı o pas trafiğinde bilhassa barcelona maçında(ki barcelona-real maçını canlı olarak stadda izlediğini vurgulamadan geçmedi)benzema'dan daha başarılı olurdu. Benzema barcelona maçında hiç varlık gösteremedi hepimiz gördük. Bence benzema bugün fenerbahçe'de oynasa hiç bir varlık gösteremez."
--acun'dan futbol vecizeleri--
diye bir cümle kurdu. Alex'e haksızlık ediliyormuş, denenseymiş şu an rahatlıkla real madrid, milan, barcelona, m.united gibi klüplerde rahatlıkla oynayabilirmiş acun bey'e göre. işte futbol bilgisi bu derece kıt bir adamın yorumlarını dinlemek veya okumak zorunda kalıyoruz her hafta. Peki neden arkadaş? Biri çıkıp bana açıklasın şu sebepten dolayı acun ılıcalı'nın görüşlerini alıyoruz diye.

Çıkıp anlatsın biri neden bu ülkede futbolu, futbol bilgisi pes oynamaktan ibaret olan bu gibi adamlar yorumluyor? neden?
karısını aldatmasından dolayı poülaritesinde kıpırdamalar olan showman.
futbol bilgisi pes oynamaktan ibaret olsa da barcelona- real madrid maçını staddan seyredebilen herkesin görüşlerine önem verilir bu memlekette...

sen futbol porofu olsan da maçı kaaveden seyrediyorsan trışka..
hakkında çıkan bir haberin linki. altına yorum da yazmışlar.

http://www.odatv.com/n.ph...asil-kandirdi--2811101200
angelina jolie ile röportaj yapmıştır.
nah buda röpörtaj'ı
http://www2.yazete.com/ho...na-itiraf-etti_66096.html
uludağ sözlüğün demirbaş mevzusu kişidir. ikide bir bu tip ile ilgili başlıklar açmayı veya bu başlıkları up lamayı ne zaman bitirecek uludağ sözlükçüler acaba diye düşündürür. Lakin neredeyse bir yıldır her sözlüğe girişte bu isme rastlamak rutin hale gelmiştir ve yine lakin uludağ sözlükten çok bu kişiden bahsedildiği başka yer görülmemiştir.
paranın bozduğu erkeklerden biri daha. "adam" tabirini bilerek kullanmadım, erkek dedim.

"şöyle iyiyim, böyle ev tipiyim, ailem de ailem" diyordu, hepsi hikayeymiş. Yarışmacılarından birine garsoniyer tutmuş, paraya boğmuş. Onunla yaşıyormuş, eşi boşanma davası açmış. Yazıklar olsun!

Her şey insanlar için. Evliliğinde bir sıkıntı varsa boşanırsın, ne halt yersen yersin. Karına ve çoçuklarına yazık değil mi?

Son olarak kendisine diyorum ki : "Ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi görün!". Böyle ikiyüzlülükleri Türk toplumu yemez...
haftada 3-4 gün showda program yapan adam.
(bkz: allah gözünü doyursun)
(bkz: okan bayülgen)
(bkz: kötü tercüman)
kadıköy lisesi mezunu show tv deki programların yarısını yapan kişi.
(bkz: parayı bulunca götü kalkan lidyalı)
dans yarışmasını; "okul yaptırma", "çocuklara yardım" gibi hayırlı işler kisvesi altında kendisinin ve kanalının cebini doldurmayı amaçlayan uyanık yapımcı.
eğlenerek para kazanan ender insanlardan.
türk halkının neyi izleyip neyi izlemediğini çok iyi bilip, ona göre program yapan zeki televizyoncu.