bugün

reklam olsun diye arada bir bazı dernekler hayrına yaptığı programlar hariç memlekitimize hiçbir hayrı dokunmamış, sadece insanlarımızın zamanlarını çalarak kendisini zorla izlettiren, samimiyetsiz samimiliğini sürekli kullanarak insanları bu samimiliğiyle! büyüleyerek servetine servet katan ve hiç utanmadan hala kendisini sektör müdahili dahi bir iş adamı olarak gösterebilen, dahi olmasına karşın hala hiçbir cümleyi doğru düzgün kurarak konuşamayan bu alandaki tek başarısı acun firaaada programında yaptığı ahlaksız küfürler olan sonradan görme bir popülerlik sömürücüsüdür acun ılıcalı. ben böyle olacağıma zavallı olayım, razıyım.
sözlük jargonunu bilmediğinden öyle demiştir; yoksa "zavallı" kelimesi yerine "troll" derdi.
(bkz: acun ılıcalı kim yea)
türk halkının profilini doğru analiz etmiş, düşük zeka seviyesine yönelik yaptığı programlar ile türk medyasının bir numarası olmuştur.

ayrıca akp'ye olan yakınlığıyla gerekli desteği de arkasına almıştır. öyle gidiyor işte. önümüzdeki 20 sene böyle... o sikimtor sikimtor programlar yapacak, türkiye izleyecek. her program günü sol frame'de başlığının yanında (42) falan yazacak.

sen de "4 numarayı açtırsaydı son 4 kutunun hepsi 500 bin olacaktı" diye entryler girerken, adam zavallı dediğinde "zaten sevmezdim puştu" diyeceksin.
format araklayarak köşe olmuş, devletin kurumunu kazıklamasını büyük marifetmiş gibi kahkahalarla anlatan bir zavallının çıkardığı sesler bütünü.
Acun, uludağ sözlük'ü herzaman ayrı bir yere koymuştur; onun için bu röportajında sözünü ettiği uludağ sözlük yazarları değildir. *
(bkz: acun ılıcalı nın tv de uludağ sözlük ü övmesi)
(bkz: acun un uludağ sözlük sevgisi)
(bkz: acun ılıcalı nın uludağ sözlük ü beğeniyor olması)
(bkz: acun ılıcalı nın uludağ sözlük e teşekkür etmesi)
(bkz: acun ılıcalı uludağ sözlük aşkı)
(bkz: Acun un uludağ sözlük tercihi)
(bkz: acun ılıcalı nın uludağ sözlük hakkındaki yorumu)
(bkz: uludağ sözlük ün acun ılıcalı dan teşekür alması)
zavallıların üstüne alınması gereken bir sıfat, herkesin bu kalıbı üstüne yapıştırarak aaa acun bize zavallı dedi, tavrını anlamıyorum.

sizin hakkınızda da bu kadar olumsuz eleştiri yapılsa idi demek ki sizin çok hoşunuza gidecekti, yada sineye çekebilecektiniz. olur böyle şeyler deyip geçecek miydiniz acun'a sorulan soru sizlere yöneltildiğinde? eğer cevabınız evet ise, garip.

kaldı ki, sözlükte nick altlarını okuyunca sözlük yazarlarının bile olumsuz en küçük eleştiriye dahi tahammülleri olmadığı görüyoruz.

o yüzden kimse acun ılıcalı'ya vay efendim bize zavallı dedi diye ortalıkta gezinmesin. zira üstüne alındığına göre sahiden de zavallı demektir.

uludağ sözlüğü kastetmediği halde pes !
uludağ sözlük' e dememiştir... bizi sever acun.
oysa ki sevmiştik lan seni...abimsin,gardaşım yoldaşımsın demiştik hani lan...
ettiğimiz yeminleri nasılda unuttun lan acun...hani en büyük uludağ sözlük olana kadar savaşıcaktın...!

(bkz: yurdumuza fasist dolmus vurun gardaslar vurun)
acun ılıcalı'nın hürriyet kelebek'e verdiği röportajda kullandığı ifade.

iınternetteki sözlüklerde sizin için hiç iyi şeyler yazmıyorlar, bunu biliyor musunuz?

- Biliyorum... Ben reytingimi oraya yazı yazan bazı zavallıların yazdıklarıyla ölçüyorum. Ne kadar entry olursa, ben o gece programın reytingini iyi-kötü anlarım.

http://www.hurriyet.com.t...atti/13266582.asp?gid=222

(bkz: acun ılıcalı nın sözlük yazarlarına zavallı demesi)
(bkz: benzer başlık vardı amma içerlemişsiniz bu duruma)
eğer acun gibi yaptığı her işten çuvalla para kazanan bir adam diyorsa doğru olan önermedir.

(bkz: hepimiz zavallıyız)
reytingini sözlükteki zavallılardan değil onun gibileri televizyoncu yapan ve izleyen zavallılardan almaktadır.
yapılmasına şaşılmaması gerektiğine inandığım açıklamadır.. kimin yaptığı önemli olmaksızın tanımadığı ve sadece nickleri olan kişilerce eleştirilen hatta bazen küfüre maruz kalan herhangi bir bireyin yapması olası açıklamadır... şu sözlükteki hepimiz birimiz durumunu da anlamam...
"beni sevmeyen ölsün" sözünün bir kez daha haklı çıktığı eleştiriye tahammülün olmadığı bir toplumda yaşadığımız gerçeğiyle karşılaştığımız bir olay daha.
- orçun üzülme bak adam bazı zavallı demiş tikel önerme bizi kastetmemiş
- ama ya bazının içinde biz de varsak. rarayı buldu bizi unutu bu acun
- burda bazı diyerek aslında
- bırak ya "....gel bize bazı bazı" demeye getiritor
- bazen saçmalıyorsun orçun, biliyor musun?
reytingimi zavallılardan anlıyorum
kendimi yazarlardan ayırıyorum
yosunların ıslak oynatısında
her gece acun' a bakakalıyorum.
eleştiriyi hazmedemeyen bünyenin içindekileri dışarı kusmasıdır. futboldan başka bir bilgi birikimi olmayan, entellektüelliği ofsaytın tanımını geçmeyen, çeşitli tv kasalarından magazin vs programı adıyla sağı solu gezip geyik yapan sığ dünyalı bir adamın beyanatı ancak bu olabilir şaşırmamak lazım. (bkz: koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler)
yazarlığı kabul edilmeyen bir zamanların fakir ama gururlu çocuğunun intikamı. **
acun ruhumu okşamış. evet ben bir zavallıyım. eleştiriliyorum, eleştiriyorum, sorguluyorum ve yazıyorum bu da beni zavallı yapıyor. hatta bununla ilgili paradoks bile zavallıyım o halde varım.
severim ben bu adamı. eleştiri değilde hakaret tarzı entryler giren yazarlar için söylemiştir bunu. ama farkında mıdır kendi de hakaret etmiştir. e onlardan ne farkı kaldı şimdi?
kutumda büyük hissediyorum felsefesiyle raiting rekorları kırılan bir yerde gururla taşınacak sıfarttır zavallılık.
başka derdiniz mi yok la? zavallı demiş. desin. ananızın babanızın sözlük başında saatler geçirdiğinizde dedikleri yanında hiçtir.
negatif yorumları hazmedememiş kişilik örneği.
ne olacak canım.

2000 li yılların mehmet ali erbil i işte.

sallamayın canlar.

parayı bulunca boyle bunlar. sözlük de açar kendine yakında. parayla adam tutar kendisini, çok zekice yarışmalarını övsünler diye. o zaman da çark eder bu sözlükler harika diye.

ağzı olan konuşuyor.
Coca cola reklamında oynamasıyla büyük insan olmuş da haberimiz yok.