bugün

paranın çok olması sonucu yaşanan nereye harcasam durumu ve getirisi.
züğürtün çenesini yormuş.
acun'un süper yatırım anlayışı olduğunu gösterir. miami'deki evlerin fiyatları, krizden sonra neredeyse %50 oranında düştü ve kriz tamamen atlatıldıktan sonra eski fiyatlarına kavuşacak. vallahi iyi davranmış adam.
yarışma yapacaktır gene sermaye ayarlamıştır.

(bkz: ev misin köşk müsün)

veya

(bkz: survivor miami)

bilemedin

(bkz: sex factor)
var mısın yok musun gibi sikimsonik bir yarışmayı gözünü kırpmadan ( reklamlarıyla beraber ) izleyen aptalların olduğu bir ülkeden, böyle zenginlerin çıkması doğaldır.
acun ılıcalıyı abd vatandaşı yapabilcek hadise. şöyleki abd ye yüksek miktarda yatırım yapanlara bu hak tanınabiliyor.
Olağan bir durumdur. Her paraya sonradan kavuşan popüler isim gibi o da bekleneni yapmıştır. paris'te de ev alabilmesi için milletçe yaptığı programları izlemeli, verdiği numaraları aramalı, reklamına çıktığı ürünlerden otuz tane almalıyız.
(bkz: boşan da semerini ye)
(bkz: arap yagi bol bulunca bir tarafina surermis)
acun'un parasıyla, acun'un fikriyledir. kimin, neden sikindedir, anlayabilmiş değilim.

saçmasapan dediğiniz programları izleyenler arkadaşlarınız, ananız babanız, akrabalarınız değil mi arkadaş? isterseniz siz izlemeyiverin. onlara da "izlemeyin" deyin. adam yine kazanacak parasını. acun'un eften püften yarışmalar yapma ve bunlar aracılığıyla para kaldırma konusundaki başarısını hepimiz biliyoruz. bu adam almayacak da kim alacak miami'de 10 daire? hepsinden önce, sana, bana, bize, onlara giren çıkan ne? dövdü de paranı mı aldı amına koyim?
bu aralar miami'de ev fiyatlarını bilmeyenlerin eleştirmeye çalışabilecekleri durumdur. bazıları türkiye'dekilerin yarı fiyatına be.
siktir boktan sahtekar programları izleyen milletimiz sayesinde oluşabilecek zenginlik.
saint tropez'den almayarak beni kahretmiştir.

zira komşu olabilirdik acun, yapılır mı ayol?
gecen gun denk gelen roportajında dilemiştim acunu.kazandıklarımı harcamak en dogal hakkım diyor haklı olarakatan.bazı hayallerim vardı sırasıyla gerceklestiriyorum diyor acun ılıcalı.adam haklı tabiri yerindeyse paranın mınakoyuyorum istedigim gibi harcarım diyor.kimi hangi sebeplerle gerdi bilinmez ama sahane para kazanıyor o bicimde yiyiyor.
Ryeting saplantılı,suni samimiyetli bir insan olmasına rağmen.Ülkenin televizyonlardan ne satın alabileceğini iyi çözüp,işe birazda girişimcilik katarak başarıya ulaşmanın verdiği dağılmışlıkla yapılan,buldumcuk haraketi.
(bkz: züğürrtün çenesi zenginin başını ağrıtırmış)
kendisine köy yaratma isteğinden kaynaklanan durum.
(bkz: para bok)
kazandığı (vergisini vererek) paranı harcamasıdır. helal olsun, hayırını görsün.
"aron zimzamiskos" * alsa daha mı iyi lan?
paranın gelemişiyle geçmişiyle yakından ilgilenme durumudur.başka bir deyişle paranın a.q muştur.
"1'ini bana verse 3 seneye kalmaz paranın .mına korum" diye düşünen yurdum insanının ilgilendiği durumdur. *
acun firarda, var mısın yok musun ve şimdi de yetenek sizsiniz gibi sadece vakit geçirten ama içi boş programları izleyerek eline saydığımız paraları değerlendirmiştir. şaşmamak gerekir, biraz da sayemizde yürüyen bir ya kuldur.
700 bin euroya bentley marka otomobil sipariş etmesi de cabasıdır.
cem yılmaz'ın uçak alması olayının aynısıdır.
(bkz: paranın amına koydum diyor)