bünyemin kaldırmayacağı ve görsel şeklinde ne söyleyeceğimi,nasıl şaşıracağımı bile şaşıracağım durum.
Inşallah başını ve instagramını kapattırmaz dediğim durum.
nikah şahidinin dünya liderimiz cumhurbaşkanımız medar-ı iftiharımız recep tayyip erdoğan olması dileğiyle.
doğaldır. gidip elin kezbanları ile evlenecek değil ya. adam zengin ve sempatik biri.
gururumuzsun acun abey ben doşlanttan geldim size birek dans yapacam .
acunu tebrik ettiğim evliliktir. acunu pek sevmem ama bu gerçekse gerçekten tebrik edilmesi gerekir.
Sadece para demişler lan zaten adriana lima biliyorsunuz. Yalan haber itibar etmeyin.
uluslararası arenada galatasaray'ın uefa kupası'nı almasından sonraki en büyük başarıdır.
Çoğu twitterdan okuduğunu buraya kopyala- yapıştır yapmış.
Bu aralar öyle haberler çıkıyor ki kesin bunun sonu "evleniyorlar" derken ikisi de miamiden ev aldı komşu oldular o anlamda diye açıklama getirilir.

Benzer Haberler;

Manşet: Fenerbahçede büyük şok.
içerik: fenerbahçe ok takımından enverin yayı koptu

Manşet: galatasaray o isimle yollarını ayırdı.
içerik: galatasaray kürek takımı yedek oyuncu harunla sözleşmesini karşılıklı feshettiğini duyurdu.
lafı uzatmaya gerek yok. "helal olsun" der geçersin.

ama zannetmiyorum evleneceklerini. adriana evlenilecek bir kadın değil bana göre. ne temizlik yapabilir, ne bulaşık çamaşır ne de yemek. o yüzden ben acun'un yerine olsam evlenmem adriana ile.

tamam yat kalk, gez toz, pompişini yap, ama evlilik çok daha farklı bir müessese.

şayet beni dinlerse acun'a tavsiyem evlenmemesi, metres hayatı sürmesi yönünde olacak.
Acun becerince türkler becermiş sayılacaği olaydir.
ateş olmayan yerden duman çıkmaz denilesi olay.
(bkz: adriana ılıcalı).
Oldu mu?
Bence oldu.
Evlensinler.
görsel
(bkz: yok artık)
O kadın acunla evlensin gidip çöldeki kutup ayısını bulup sikmezsem şerefsizim.
Acun adriana dan daha zengin olmasina rağmen adriana nin acun u karadelik gibi içine alacağı gerçeğini doğuracak hadisedir.

(bkz: içine almak)
lima nın midesizliığini gösterir. bu ara ülkenin gündemi gereğinden fazla oynak.
yok artık dedirtten gelişme.
ağzı kokup sıradan bir kız bile bulamamış olanlara dert olmuştur. lan sizene acun'dan ya. kendinize bakın. 101 entry lik ne haber değeri var bu adamın.
yok devenin nalı.
iyi silkse de Adriana gittiği yerlerde türk erkekleri iyi sevisiyor deyip reklamimizi yapsa bari.
Az önce haberlerde gördüm.Paranın gücünü gösterdiğinin en büyük kanıtı. Zaten şüphelenmiştim ben.
adriana da gözü olanı sikerim.