bugün

parayı görünce dötünün kalkması, progamlarının düzmece olması gibi sebeblerdir.
(bkz: varmısın yokmusundaki sahte sevinç ve üzünçler)
4 sene önce miniyle gezerken samimi bir tipken şimdi süperspor arabalarla gezip insalardan ayrı bir yerde olduğunu zanneden ve bu yüzdendir ki bocalama dönemine girip herşeyi eline yüzüne bulaştıran tam bir lümpendir. hangi hocaların yolunda ilerlemektedir bilinmez ama sonu karanlık bir yoldadır kendisi.
öküz arabası gibi adam niye sevecekmişim.
birisi bir anısını anlattığı zaman biz öküzmüşüz anlamamışız gibi tekrar anlatması olayı sevilmemesine etken durumlardan biridir.
ahım şahım hiçbir yeteneği olmasa da deli gibi zengin olmasıdır.
sahte olması, yalaka olması, cemmatçi olması.
bok gibi parası olması. her yeni programında " aha yine parayı kırdı pezeveng " dememe yol açmıyor değil.
yarışmaları yurt dışından getirip parayı öyle bir götürüyor ki.
piç erkek olmanın veya öyleymiş gibi takılmanın da belli bir yerden sonra itici gelmesi yüzündendir. türk insanından tam puan alınacaksa birazcık mütevazi de olunmalıdır.

nerede bir fırlamalık, eğlence, dam, gt, bu adam orada. bir kere bile bir muhtaca yardım ettiğini, kendinden başkasına faydalı bir iş yaptığını görmedik.

miami'de 10 dairesi olduğunu, aston martin'e bindiğini, 50 milyon dolarlık balya yaptığını, sevgilisini, bilmem nesini biliyorum ama neden bunları biliyorum ben kardeşim..? demek ki başka bir haberi çıkmamış, varsa yoksa magazin..

halk böyle şeyleri sever ama birini benimsemesi için kendinden biri gibi görmesi lazım. yılın 12 ayı o pis bronzlaştırıcı boyadan sürdüğü pancar gibi kıpkırmızı cildiyle ve kafasına kiloyla döktüğü toppik'le pek bizden biri gibi durmuyor açıkçası.

ayrıca;

(bkz: ılıca in ne la)
son zamanlarda çok yapmacık olması yüzünde.
yüzünden akan para hırsı.
adam çok sempatik ve yaptığı işler başarılı. çoğu insan onu kıskanıyor.götürecek tabi parayı niye götürmesin. insanlarımızın seviyesini iyi biliyor oda böyle programlarla reyting yapıyor tıpkı recep ivedik gibi. helal olsun ikisinede akıllı adamları severim.
bok gibi paraya sahip olmasından mı böyle dangalak oldu yoksa içinde mi vardı bilmiyorum ama son zamanlarda biraz yapmacık hareketleri ve konuşmaları var. daha çok şov yapıyor. götü de helyum pompalanmış gibi hep havada.
o kadar para kırmasına rağmen halen Cem Yılmaz'dan aldığı 2. el arabaya binmesiyle "bu adam n'apmaya çalışıyo ki mına goyum?" dedirten acyip işleri olabilir mesela...