bugün

sanane aq.
acun bey;

anne babasını trafik kazasında yitirmiş. bu travmayı daha tam atlatamadan bir motorsiklet kazası geçirmiş arkasında oturan arkadaşı ölmüş...

paylaşımcı, Güçlü ve kontrollü görünen öfkesinde ve maddiyatta sevgisinde cömert biri. 30 yaş küçük sevgili durumun bu cömertlik durumunun bir tezahürü olarak değerlendiriyorum.
kız tilki. avcı halinden memnun.
Ya kardeşim şu Acun denen adamı gündemden düşürmüyorsunuz... salıncaktan adamı o böyle mecralarda gündem oldukça millette ne bu diye bakasım geliyor... reytingi azalsa çok güzel olur bence... Bu arada kendisi iktidar tarafından zengin edilmiştir...
sonra "zamane kızları paraya tav oluyor arabaya tav oluyor" denildiğinde linç ediyorlar adamları. sadece bu örnekle genelleme yapılmaz diyecekler ise nerede böyle 50 yaş üzeri iş adamı varsa paralı adam varsa yanındaki sevgililerine bir baksın. veya yaşı genç olup sığır kategorisine giren hanzo varsa onlarında normal şartlar altında yan yana gelmeleri bile pek mümkün olmayan kızlarla ilişkileri oluyor.

ilk entrydeki şu söz ise durumun tam özeti aslında "ben 30 yaşındayım param yok çağla bana abi der".. üstüne söylenecek çok bir şey kalmıyor yüzde yüz doğru bir tespit. paran yoksa ve arada 3-5 yaş fark olsa bile "abi" olursun. paran çoksa arada 30 yaş fark olsa bile "eee gönül bu aşka engel olamıyor hahayaayyttt" söylemleri..
paranın gücü , birgün arkadaşla yemek yedik çıktık. mercedesten bir dayı indi bıyıklı kel göbekli böyle kamyoncu misali yanında da genç manken gibi bir kız.

üniversite ortamında da böyle yaşlı emmiler ünili kızlarla takılıyor. nelere şahit olup duyduk.

kimsenin ilişkisi beni ilgilendirmez ama buna kızların aşk demelerine takılıyorum. ha aşık olan vardır belki. ama adam dese mal varlığımı kaybettim duruyor mu durmuyor mu yanında.
zenginin ayıbı olmaz.
Adamın parası var.
Zoruna giden fakirlerin tenkit etmeleri çok komik. Bu olaya tepki verene kadar özel hayata saygı duyup çocuk gelin olarak resmen yaşlı sapiklara satılan o yavrularımız için birşeyler yazıp farkındalık yaratalım lütfen.
iyi bari yalnızlığıma üzülmeyeyim belki ruh eşim doğmamıştır...