bugün

böyle birşey olması pek mümkün değildir.
acun bu lig tv ile ciddi uğraşacak gibi duruyor. ya batacak ya da tamamen çıkacak.
en kısa zamanda olması gerekendir.
diğer kanallarda maç özeti bile yayınlatmayan lig tv'ye müstehak olandır.

acun sen bunu yap seni en nefret ettiğim insanlar listesinden çıkarıp normal nefret ettiklerim arasına koyacağım.
havuz bozulmaz. bozdurtmazlar. boşuna heveslenmeyin. tv8 de acunun götüne kaçacak.
Olsa mükemmel olur. Millet biraz bedava maç izlesin amk.
havuzdan çıkmak nedir olm. kafanız mı iyi. diyelim ki bursaspor havuzda ve maçları sadece lig tv yayınlayabiliyor.

fb-bursaspor maçını hangi kanal yayınlayabilecek.

tv 8 mi lig tv mi?
keşke olsa ama nerede o günler. şu havuzdan bir çıksak süper olacak.
imkansız olaydır. hadi diyelim oldu da yaptılar bu işi.
ben beşiktaş başkanıyım ve maçlarımı lig tv yayınlıo ama fenerbahçe deplasmanına gittim maç yayın hakkı tv8 in. lig tv benim maçımı yayınlatmaz onunla anlaştı bi şekil diyelim. benim yayıncı kuruluşum olmadığı için tek maçlık yayın hakkımı alması karşılığında 50 milyon euro para isterim. verirse yayınlasın
aynı zamanda ligteki takımların yarısının 2 maçınıda almış olur.

(bkz: beyin bedava)
imkansızdır. tüpçü açık açık söylemiştir hic bir takımın havuzdan çıkması mümkün değildir diye.
olursa Tv8 e çok dua ederim, acun a laf eden beni karşısında bulur. Hatta gider tv8 de reklamı çıkan her üründen alırım, tv8 baskılı t shirt ler giyerim.

bu arada en büyük fener.
acun ligtv'ye posta koymaya devam ediyor. hadi lan acun kurtar bizi bu çakallardan amk sonra parti kur oy atalım tarikat kur müridin olalım yap bi adamlık.