bugün

pek cok yazar(cik)imizin basina geldigini dusundugum olay.

yoksa bu kadar imla hatasi (dahi anlamindaki de'den bahsetmiyorum bile) gercek olamaz. iki kelimeyi birlikte yazmalar, harf unutmalar, noktalamalar, ve daha neler neler... bir önizle, bir ne yazdigini oku eklemeden once, bir duysun kulagin agzindan ne cikiyor diye. insanlik hali, olur ya gozden kacar, eyvallah. ama bunu baslik acarken bile yapan, entry'lerinde gelenek haline getirmis bir yigin yazar(!) var.

aciliyetle yazmasinin nedeni belki "benden once kimse yazmamali bunu" dusuncesidir. "ben yapmaliyim espriyi", "ben vermeliyim ayari" diyordur belki. ama arkadasim, sen sirf hizli yazdigin icin soyleyebiliyorsan bunu, yani herkesin aklina gelebilecek seyin senin yazar nick'inle yayinlanmasinin nedeni sirf hizli olmansa, kusura bakma ama degersiz harfler toplulugundan baska bir sey degil o yazdiklarin.

orada burada elestirirler sacma sapan gazete yazarlarini. dusuncelerinden oturu. ama once kendini ifade etmeyi bileceksin. ondan sonra ben senin dusunceni dikkate alacagim. eger sen bana saygi duymuyorsan yazarken, ben de sana saygi duymuyorum.
tabakhane elemanı yazarın iş alışkanlığı sebebiyle klavye faciası yaratma şeklidir...