bugün

hipnozda gelinen son noktadır. aynı zamanda canlı yayında bunu söyleyen sayın dilipak'ın iddiasıdır.
--spoiler--
Yazar Esra Elönü’nün sunumuyla Ülke TV’de ekrana gelen Araf’ta Sorular’a Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak konuk oldu. Dilipak programda, eski Milli Eğitim Müdürü’nün oğlunu hipnoz ile Müslüman yaptığını iddia etti.
--spoiler--

http://gunhaber.com.tr/ha...musluman-yapiyorum/373055
aklını yitiren insanın müslüman olabileceğini ama sonra aklı başına geldiğinde tekrardan dini reddettiğini gösterir.
millet nasıl yapsam da dinin suyunu çıkarsam diye uğraştığını gözler önüne seren olaydır. kendi rızanla müslüman olmadıktan sonra kılıç zoruyla, büyüyle yada hipnozla müslüman olmuşsun kime faydası var?
dinden nemalanmanın en üst noktası. ya da "artık ne desem de müslümanlıktan yürüsem" diye düşünen zeka yoksunu kişinin geldiği son nokta. çok merak ediyorum ama nasıl yapıyor. bende de denesin istiyorum.
hipnoz esnasında bir kişiye istemediği bir şeyi telkin ederek yaptıramazsınız. bilinçaltı savunma mekanizması devreye girer ve seans yarıda kesilir. yani ya dilipak ı keklediler, ya da dilipak keklemeye çalışıyor.
dilipak önce kendini insan yapmaya çalışsın, hayasız herif.
ab fonlarından maaşa bağlandığı medyada yazılıp çizilen, fetoş ile birlikte resimleri olan fetoş ödüllü eski marksist...