bugün

dün akşamki kanal 7 haberlerinde çıkan iddia. ana habere çıkan eski pkk yöneticisinin, yaptığı açıklamalar arsında, pkk' yı ergenekon'un doğrduğu, öcalan' ın bir kukla olduğu, örgüt apodan ne isterse hemen gerçekleştirdiği gibi şeyler var. bu iddiaların devamı bu akşamki kanal 7 haberlerinde izlenebilir. ne kadar doğru ne kadar yalan olduğu ise sizin kanaatinize kalmış bir şey.
islamofaşist hayalperestlerin pkk ve orduyu birbirine bir şekilde bağdaştırıp ülkenin hakkıyla en güvenilir kurumu olan türk silahlı kuvvetleri'ne gölge düşürme hayalinden başka bir şey değildir. hangi ruh hastası binlerce vatan evladını, ülkenin ekonomisini çok çok derinden etkileyecek o derece büyük bir meblayı sadece kendine güven oluşturmak için heba eder? ben böyle bi psikopatlık bilmiyorum. işte yobazcıkların var olması için dualar ettiği budur.
(bkz: ergenekonu orduya bağlı zannetmek)
pkkve öcalan'ın yöneticisi amerikadır. pkkamerika'nın güçlenmesini istemediği türkiyenin doğudaki istikrarsızlaştırma politikasıdır. bunu herkes biliyor ama yandaş medya şova devam ediyor. Bereket versin!!!
(bkz: hasiktir be rıfat abi)
(bkz: vay anam vay neler donmus serhat ya)
olsa olsa maşası olur denilebilecek önerme.
"O bebek katilinin*ergenekon daki şahısların sıçtıkları tuvaletleri temizleyebilecek kadar beyni olsaydı, imralı yatıyor olmazdı" şeklindeki cümleyi kurmama sebep olmuş iddiadır.
deniz feneri soygunun adı karışan kanal 7'nin halkı yeme çabasıdır.
zaten bu akp yalakası dinci basın bu ergenekon masalı ile iğrençleştikçe, iğrençleşiyor.

ülkede bi çok ihanet oldu ama herhalde böylesi aleni olanı ilk defa oluyor.
bugün kayseri de yaşananlara gözü kapalı iftira, yalaaan, yok öle bişii diyenlerin zamanında ne kadar büyük iftiralar attıklarını göstergesi olan iddia.

eğer apo ergenekon lideri idiyse neden silivri de değil de imralı da? neredeyse icra davalarını bile ergenekon davasıyla birleştirebilme maharetini gösteren savcı ve hakimler neden bunu birleştirmedi o zaman?

evet kanal 7, haber 7, zaman, tayyip, feto.. bunlar müslümanmış efendim. ben hiç iftirasever müslüman görmedim.
(bkz: andersen den masallar)

şaşırmıyorum: çünkü yağmur yağsa güneş açsa masonlardan bilen saçma bir gelenekten geliyorlar. bugün masonlar yok, ergenekon var..

ne zaman gerçek oldular ki, bugün gerçek olsunlar...
(bkz: kanal 7 bombaları)
(bkz: yüz verdik kanal 7 ye gitti sıçtı halıya)
Derin yapının elemanıdır yöneticisi değil. Nasıl ki ordu içinde yuvalanmış bu şerefsizler, pkk yı kurup adamlarını başa getirmişlerdir. buna inanmayan arkadaşlara heron görüntülerini hatırlatmak isterim.
kim kimin adamı, kim patron şu anda anlamak zordur ancak şu şekilde yapılan konuşmalar da gündeme gelmiştir.

"heronlar bizim adamlarımıza çok zayiat verdiriyor, ya düşürelim veya rotasını değiştirelim."