bugün

şayet öyle bir şey varsa öpülesi ellerdir. ver öpiiim abi.
benim amcamin cevresi genis adlı kişinin hep aynı konuları konuşmasına sebep olan eylemdir.işkenceden ölenler varken bencede doğrudur.Kimsenin eli öpülmez bu durumda çünkü sıra sana gelecek diye bir söylem vardır.
Kıskandığım eller..

Öyle çok seviyorum ki ona benden başkası dokunmamalı. o derece. *
dert görmeyesicedir.
sırf public enemy birine işkence yaptı diye öpülmemesi gereken ellerdir. o eller benim olsa tiksinirdim lan. bir eylemimden dolayı halk ellerimi öpüyo koyun mu lan bunlar diye kızardım. kendinize saygınız yok mu lan diye bağırırdım hatta.

önemli not: kesinlikle pkk sempatizanı değilim ve öcalan itinden en az sizin kadar nefret ediyorum.
o artık onun eli değil tüm vatan sevdalıların elidir.
kanlı ellerdir.

bir şerefsizin elleridir.

en acısı da kendisini işkence ettiği onursuzun seviyesine düşürmüş olmasıdır.

öcalan bir o.. çocuğudur, ama işkence de bir insanlık suçudur canlar. ormanda yaşamıyoruz.
yüzümü sürüp, öpmek istediğim ellerdir.
türkiyede ki bir kesimin, dert görmesin diyeceği, bir başka kesimin de kırılsın o eller diyeceği ellerdir.

(bkz: ya siyahtır ya beyaz)
ne yazık ki olmayan ellerdir.

olmasını da istemezdik. ama yıllarıdır avrupa-amerika-çin-rusya tutuklularına ne muameleler yapar bizimkilere gelince insan hakları.

sırf bu iki yüzlülüklerini yüzlerine vurmak için bir kere de olsa yapılmalıdır aslında. ama biz beyefendiyi lüks otel koşullarında besliyoruz. semizlendi iyice ... çocuğu.
daha fazla bekletilirse karta kaçar!