bugün

aramızdan herhangi birinin cumhurbaşkanlığı seçimine katılarak yüksek oy alabileceğini gösteren durumdur. En aşağı %10 alırı var, en azından ünlü olur. şaka tabii.
Memlekette gerçekten muhalefet sorunu var.
49'un içinden biri olarak (ki 49 değildi o, çaldılar amq!) daha evvel chp'ye hiç oy vermedim. chplilerin bu 49'a sahip çıkmaları kadar saçma bir durum olamaz. bugün sexim olsa, kılışdar'ın alabileceği maksimum oy oranı %20-22'dir. iş bu halde, 49 adına konuşmak, 49 adına aday belirlemeye curet etmek kelimenin tam manası ile hadsizliktir.
ey chp sen kimsin! derler adama.
hakkaten baykal ya da kılışdar kim oluyor ki, benim adıma aday belirlemeye kalkıyor ki, bahsedilen kişi siyasal islamcı ve büyük ihtimalle fetö ile ilişkisi var. manyak mısınız olm siz? fetullaha anahtarını mı verdiniz partinin?

nacizane görüşüm, götü yiyen partiye genel başkan olsun ve bizzat kendisi 2019'da aday çıksın. ikinci tura taşıyabilirse kendisini, muhalefetin desteği ile bir şansı olabilir. yok yine ekmelettin gibi bir hata yaparsa, %20 bile hayal olur kendileri için.

not: 2019 adayım aleyna tilki'dir.
Kim girerse girsin kazananın önceden belli olduğuna inanıyorum. Türkiye'de seçimler formalite icabı yapılıyor.
akp noteri lan adam. noter.